mate-notification-daemon 1.25.1 - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Current theme
bs: Trenutna tema

en: _Preferences
bs: _Postavke

en: _About
bs: _O

en: Standard theme
bs: Standardna tema

en: Just a test
bs: Samo test

en: _Close
bs: _Zatvori

en: _Theme:
bs: _Tema:

en: P_osition:
bs: P_ozicija:
