mate-notification-daemon 1.25.1 - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Popup Notifications
ca: Notificacions emergents

en: Set your popup notification preferences
ca: Establiu les preferències de les notificacions emergents

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
ca: MATE;notificacions;tema;

en: Mate Notification Applet Factory
ca: Fàbrica de miniaplicacions de notificació de MATE

en: Do Not Disturb
ca: No molestar

en: Popup location
ca: Ubicació de les notificacions

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
ca: Ubicació predeterminada per a les notificacions apilades a l'espai de treball. Els valors admesos són: «top_left» (part superior esquerra), «top_right» (part superior dreta), «bottom_left» (part inferior esquerra) i «bottom_right» (part inferior dreta)

en: Use Active Monitor
ca: Utilitza el monitor actiu

en: Display the notification on the active monitor.
ca: Mostra la notificació al monitor actiu.

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
ca: Monitor on mostrar la notificació. Valors admesos: -1 (mostra en el monitor actiu) i 0 a n - 1, on n és el nombre de monitors.

en: Current theme
ca: Tema actual

en: The theme used when displaying notifications.
ca: El tema que s'utilitzarà per a mostrar les notificacions.

en: Sound Enabled
ca: So habilitat

en: Turns on and off sound support for notifications.
ca: Habilita o inhabilita el so de les notificacions.

en: Do not disturb
ca: No molestar

en: When enabled, notifications are not shown.
ca: Quan està habilitat, no es mostren les notificacions.

en: _Preferences
ca: _Preferències

en: _About
ca: _Quant a

en: About Do Not Disturb
ca: Quant a no molestar

en: Copyright © 2021 MATE developers
ca: Drets d'autor © 2021 els desenvolupadors de MATE

en: Activate the do not disturb mode quickly.
ca: Activeu ràpidament el mode no molestar.

en: Notifications Enabled
ca: Notificacions habilitades

en: _Do not disturb
ca: _No molestar

en: Enable/Disable do-not-disturb mode.
ca: Habilita o inhabilita el mode no molestar.

en: Slider
ca: Lliscant

en: Standard theme
ca: Tema estàndard

en: Error initializing libmatenotify
ca: Error en la inicialització de libmatenotify

en: Notification Test
ca: Prova de notificació

en: Just a test
ca: Això només és una prova

en: Error while displaying notification: %s
ca: S'ha produït un error mentre s'estava mostrant la notificació: %s

en: Could not load user interface: %s
ca: No s'ha pogut carregar la interfície d'usuari: %s

en: Notification Settings
ca: Ajusts de les notificacions

en: _Preview
ca: Vista _prèvia

en: _Close
ca: Tan_ca

en: _Theme:
ca: _Tema:

en: P_osition:
ca: P_osició:

en: Top Left
ca: Superior esquerra

en: Top Right
ca: Superior dreta

en: Bottom Left
ca: Inferior esquerra

en: Bottom Right
ca: Inferior dreta

en: Enable Do Not Disturb
ca: Habilita no molestar

en: General Options
ca: Opcions generals

en: Exceeded maximum number of notifications
ca: S'ha excedit el nombre màxim de notificacions

en: %u is not a valid notification ID
ca: %u no és un id. vàlid de notificació

en: Notification
ca: Notificació

en: Notification summary text.
ca: El text del resum de la notificació.

en: Notification body text.
ca: El text del cos de la notificació.

en: Closes the notification.
ca: Tanca la notificació.
