mate-notification-daemon 1.25.1 - en to crh translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
crh: Ekran

en: Current theme
crh: Ağımdaki tema

en: _Preferences
crh: _Tercihler

en: _About
crh: _Aqqında

en: _Preview
crh: _Ög-baquv

en: _Close
crh: _Qapat
