mate-notification-daemon 1.25.1 - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Popup Notifications
cs: Vyskakovací oznámení

en: Set your popup notification preferences
cs: Nastavit předvolby vyskakovacích oznámení

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
cs: MATE;oznámení;oznamování;notifikace;motiv;téma;

en: Mate Notification Applet Factory
cs: Generátor appletu oznámení MATE

en: Do Not Disturb
cs: Nerušit

en: Popup location
cs: Umístění automaticky otevíraného okna

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
cs: Výchozí umístění automaticky otevíraného okna u vícenásobných oznámení. Povolené hodnoty: "top_left","top_right","bottom_left" a "bottom_right"

en: Use Active Monitor
cs: Použít aktivní monitor

en: Display the notification on the active monitor.
cs: Zobrazit notifikaci na aktivním monitoru

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
cs: Monitor zobrazující notifikace. Povolené hodnoty: -1 (zobrazit na aktivním monitoru) a od 0 do n - 1, kde n je počet monitorů.

en: Current theme
cs: Aktuální motiv

en: The theme used when displaying notifications.
cs: Motiv používaný k zobrazování oznámení.

en: Sound Enabled
cs: Zvuk povolen

en: Turns on and off sound support for notifications.
cs: Zapne a vypne zvukovou podporu u oznámení.

en: Do not disturb
cs: Nerušit

en: When enabled, notifications are not shown.
cs: Pokud je povoleno, oznámení se nezobrazí.

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _About
cs: O _aplikaci

en: About Do Not Disturb
cs: O funkci Nerušit

en: Copyright © 2021 MATE developers
cs: Copyright © 2021 Vývojáři MATE

en: Activate the do not disturb mode quickly.
cs: Rychle aktivovat režim Nerušit.

en: Notifications Enabled
cs: Oznamování povolena

en: _Do not disturb
cs: _Nerušit

en: Enable/Disable do-not-disturb mode.
cs: Povolit/Zakázat režim nerušit.

en: Slider
cs: Táhlo

en: Standard theme
cs: Standardní motiv

en: Error initializing libmatenotify
cs: Chyba během spouštění libmatenotify

en: Notification Test
cs: Text oznámení

en: Just a test
cs: Toliko test

en: Error while displaying notification: %s
cs: Chyba při zobrazování oznámení: %s

en: Could not load user interface: %s
cs: Nelze načíst uživatelské rozhraní: %s

en: Notification Settings
cs: Nastavení upozornění

en: _Preview
cs: _Náhled

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Theme:
cs: _Motiv:

en: P_osition:
cs: _Pozice:

en: Top Left
cs: Horní levý

en: Top Right
cs: Horní pravý

en: Bottom Left
cs: Spodní levý

en: Bottom Right
cs: Spodní pravý

en: Enable Do Not Disturb
cs: Povolit funkci Nerušit

en: General Options
cs: Obecná nastavení

en: Exceeded maximum number of notifications
cs: Překročen maximální počet oznámení

en: %u is not a valid notification ID
cs: %u není platným ID oznámení

en: Notification
cs: Oznámení

en: Notification summary text.
cs: Souhrn textu upozornění.

en: Notification body text.
cs: Obsah textu upozornění.

en: Closes the notification.
cs: Zavře upozornění.
