mate-notification-daemon 1.25.1 - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Current theme
cy: Y thema gyfredol

en: _Preferences
cy: _Hoffterau

en: _About
cy: _Ynghylch

en: Notification Test
cy: Prawf hysbysiadau

en: Just a test
cy: Dim ond prawf

en: _Preview
cy: _Rhagolwg

en: _Close
cy: Ca_u

en: Notification
cy: Hysbysiad
