mate-notification-daemon 1.25.1 - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Current theme
dz: ད་ལྟོའི་བརྗོད་དོན།

en: _Preferences
dz: དགའ་གདམ་ཚུ།(_P)

en: _About
dz: སྐོར་ལས།(_A)

en: _Preview
dz: སྔོན་ལྟ།(_P)

en: _Close
dz: ཁ་བསྡམས།(_C)
