mate-notification-daemon 1.25.1 - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Popup Notifications
el: Αναδυόμενες ειδοποιήσεις

en: Set your popup notification preferences
el: Ρύθμιση των προτιμήσεων των αναδυόμενων ειδοποιήσεων

en: Popup location
el: Τοποθεσία αναδυόμενου παραθύρου

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
el: Προεπιλεγμένη τοποθεσία αναδυόμενης ειδοποίησης στο χώρο εργασίας. Οι επιτρεπόμενες τιμές είναι "πάνω_αριστερά","πάνω_δεξιά","κάτω_αριστερά" και "κάτω_δεξιά"

en: Use Active Monitor
el: Χρήση Ενεργής Οθόνης

en: Display the notification on the active monitor.
el: Προβολή ειδοποίησης στην ενεργή οθόνη.

en: Monitor
el: Οθόνη

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
el: Οθόνη προβολής ειδοποίησης. Επιτρεπόμενες τιμές: -1 (προβολή σε ενεργή οθόνη) και 0 έως n - 1 όπου n είναι ο αριθμός των οθονών.

en: Current theme
el: Τρέχον θέμα

en: The theme used when displaying notifications.
el: Το θέμα που χρησιμοποιείται κατά την εμφάνιση ειδοποιήσεων.

en: Sound Enabled
el: Ήχος ενεργός

en: Turns on and off sound support for notifications.
el: Ενεργοποιεί ή απενεργοποιεί την υποστήριξη ήχου για τις ειδοποιήσεις.

en: _Preferences
el: _Προτιμήσεις

en: _About
el: Πε_ρί

en: Slider
el: Μπάρα κύλισης

en: Standard theme
el: Τυπικό θέμα

en: Error initializing libmatenotify
el: Σφάλμα ενεργοποίησης libmatenotify

en: Notification Test
el: Δοκιμή Ειδοποίησης

en: Just a test
el: Αυτό είναι μια δοκιμή

en: Error while displaying notification: %s
el: Σφάλμα εμφάνισης ειδοποιήσεων: %s

en: Notification Settings
el: Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων

en: _Preview
el: _Προεπισκόπηση

en: _Close
el: _Κλείσιμο

en: _Theme:
el: _Θέμα:

en: P_osition:
el: Θέ_ση:

en: _Monitor:
el: _Οθόνη:

en: Top Left
el: Πάνω Αριστερά

en: Top Right
el: Πάνω Δεξιά

en: Bottom Left
el: Κάτω Αριστερά

en: Bottom Right
el: Κάτω Δεξιά

en: General Options
el: Γενικές επιλογές

en: Exceeded maximum number of notifications
el: Έγινε υπέρβαση του μέγιστου αριθμού ειδοποιήσεων

en: %u is not a valid notification ID
el: το %u δεν είναι ένα έγκυρο ID ειδοποίησης

en: Notification
el: Ειδοποίηση

en: Notification summary text.
el: Κείμενο σύνοψης ειδοποιήσεων.

en: Notification body text.
el: Μέρος κειμένου ειδοποιήσεων.

en: Closes the notification.
el: Κλείνει την ειδοποιήσει.
