mate-notification-daemon 1.25.1 - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Popup location
eo: Loko de ŝprucfenestro

en: Current theme
eo: Aktuala etoso

en: The theme used when displaying notifications.
eo: La etoso uzata kiam montranta atentigojn.

en: Sound Enabled
eo: Sono enŝaltita

en: Turns on and off sound support for notifications.
eo: Ĝi ŝaltas sonsubtenon de atentigoj.

en: _Preferences
eo: _Agordoj

en: _About
eo: _Pri

en: Coco
eo: Koko

en: Nodoka
eo: Nodoko

en: Standard theme
eo: Norma etoso

en: Error initializing libmatenotify
eo: Eraro dum pravalorizado de libmatenotify

en: Notification Test
eo: Testo de atentigo

en: Just a test
eo: Nur testo

en: Error while displaying notification: %s
eo: Eraro dum montrado de atentigoj: %s

en: Notification Settings
eo: Agordoj de atentigo

en: _Preview
eo: _Antaŭrigardo

en: _Close
eo: _Fermi

en: _Theme:
eo: E_toso:

en: P_osition:
eo: L_oko:

en: Top Left
eo: Supre maldekstre

en: Top Right
eo: Supre dekstre

en: Bottom Left
eo: Malsupre maldekstre

en: Bottom Right
eo: Malsupre dekstre

en: %u is not a valid notification ID
eo: %u ne estas valida identigilo de atentigo

en: Notification
eo: Atentigo
