mate-notification-daemon 1.25.1 - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Popup Notifications
et: Hüpikteavitused

en: Set your popup notification preferences
et: Hüpikteavituste eelistuste määramine

en: Popup location
et: Hüpiku asukoht

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
et: Teavituste virna vaikimisi asukoht tööalal. Lubatud väärtused: "top_left" (üleval vasakul),"top_right" (üleval paremal),"bottom_left" (all vasakul) ja "bottom_right" (all paremal)

en: Use Active Monitor
et: Aktiivse kuvari kasutamine

en: Display the notification on the active monitor.
et: Teavitust näidatakse alati aktiivsel kuvaril.

en: Monitor
et: Kuvar

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
et: Teavituse näitamiseks kasutatav kuvar. Võimalikud väärtused: -1 (näidatakse aktiivsel kuvaril) ja 0-st kuni väärtuseni n - 1 (n on kuvarite arv).

en: Current theme
et: Praegune teema

en: The theme used when displaying notifications.
et: Teavituste kuvamiseks kasutatav teema.

en: Sound Enabled
et: Helide lubamine

en: Turns on and off sound support for notifications.
et: Teavituste helide toe sisse- ja väljalülitamine.

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _About
et: _Lähemalt

en: Slider
et: Liugur

en: Standard theme
et: Standardteema

en: Error initializing libmatenotify
et: Viga libmatenotify lähtestamisel

en: Notification Test
et: Teavituse proov

en: Just a test
et: Lihtsalt prooviks

en: Error while displaying notification: %s
et: Teavituse kuvamisel tekkis viga: %s

en: Notification Settings
et: Teavituse sätted

en: _Preview
et: _Eelvaade

en: _Close
et: _Sulge

en: _Theme:
et: _Teema:

en: P_osition:
et: _Asukoht:

en: _Monitor:
et: _Kuva:

en: Top Left
et: Üleval vasakul

en: Top Right
et: Üleval paremal

en: Bottom Left
et: All vasakul

en: Bottom Right
et: All paremal

en: General Options
et: Üldised valikud

en: Exceeded maximum number of notifications
et: Suurim teavituste arv on ületatud

en: %u is not a valid notification ID
et: %u ei ole kehtiv teavituse ID

en: Notification
et: Teavitus

en: Notification summary text.
et: Teavituse kokkuvõttev tekst.

en: Notification body text.
et: Teavituse sisutekst.

en: Closes the notification.
et: Teavituse sulgemine.
