mate-notification-daemon 1.25.1 - en to eu translation catalogue (42 entries)

en: Popup Notifications
eu: Laster-leiho jakinarazpenak

en: Set your popup notification preferences
eu: Ezarri laster-leiho jakinarazpenen hobespenak

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
eu: MATE;Jakinarazpen;Gaia;

en: Popup location
eu: Laster-leihoen kokalekua

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
eu: Laster-leihoen laneko areako kokaleku lehenetsia. Onartutako balioak: "top_left" (goian ezkerrean), "top_right" (goian eskuinean), "bottom_left" (behean ezkerrean) eta "bottom_right" (behean eskuinean)

en: Use Active Monitor
eu: Erabili pantaila aktiboa

en: Display the notification on the active monitor.
eu: Bistaratu jakinarazpena pantaila aktiboan.

en: Monitor
eu: Pantaila

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
eu: Jakinarazpena zein pantailatan bistaratuko den. Onartutako balioak: -1 (bistaratu pantaila aktiboan) eta 0 eta n - 1 arteko zenbakiak non n pantaila kopurua den.

en: Current theme
eu: Uneko gaia

en: The theme used when displaying notifications.
eu: Jakinarazpenak bistaratzean erabiltzen den gaia

en: Sound Enabled
eu: Soinua gaituta

en: Turns on and off sound support for notifications.
eu: Jakinarazpenen soinua aktibatu edo desaktibatzen du.

en: Do not disturb
eu: Ez molestatu

en: When enabled, notifications are not shown.
eu: Aktibatuta dagoenean, ez da jakinarazpenik erakusten.

en: _Preferences
eu: _Hobespenak

en: _About
eu: Honi _buruz

en: Slider
eu: Graduatzailea

en: Standard theme
eu: Gai estandarra

en: Error initializing libmatenotify
eu: Errorea libmatenotify hasieratzean

en: Notification Test
eu: Jakinarazpen proba

en: Just a test
eu: Proba bat baino ez

en: Error while displaying notification: %s
eu: Errorea jakinarazpena bistaratzean: %s

en: Could not load user interface: %s
eu: Ezin izan da erabiltzaile-interfazea kargatu: %s

en: Notification Settings
eu: Jakinarazpenen ezarpenak

en: _Preview
eu: _Aurrebista

en: _Close
eu: _Itxi

en: _Theme:
eu: _Gaia

en: P_osition:
eu: K_okalekua:

en: _Monitor:
eu: _Pantaila:

en: Top Left
eu: Goian ezkerrean

en: Top Right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom Left
eu: Behean ezkerrean

en: Bottom Right
eu: Behean eskuinean

en: Enable Do Not Disturb
eu: Aktibatu Ez Molestatzea

en: General Options
eu: Aukera orokorrak

en: Exceeded maximum number of notifications
eu: Gehienezko jakinarazpen kopurua gainditu da

en: %u is not a valid notification ID
eu: %u ez da baliozko jakinarazpen ID bat

en: Notification
eu: Jakinarazpena

en: Notification summary text.
eu: Jakinarazpenaren laburpen testua.

en: Notification body text.
eu: Jakinarazpenaren gorputzaren testua.

en: Closes the notification.
eu: Jakinarazpena ixten du.
