mate-notification-daemon 1.25.1 - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Current theme
fa: تم فعلی

en: _Preferences
fa: _ترجیحات

en: _About
fa: _درباره

en: _Preview
fa: _پیش‌نمایش

en: _Close
fa: _بستن
