mate-notification-daemon 1.25.1 - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
ga: Monatóir

en: Current theme
ga: Téama reatha

en: _Preferences
ga: _Sainroghanna

en: _About
ga: _Maidir Leis Seo

en: _Preview
ga: _Réamhamharc

en: _Close
ga: _Dún
