mate-notification-daemon 1.25.1 - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Popup Notifications
gl: Notificacións emerxentes

en: Set your popup notification preferences
gl: Estabeleza as súas preferencias para as notificacións emerxentes

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
gl: MATE;Notificación;Tema;

en: Mate Notification Applet Factory
gl: Factoría do miniaplicativo Notificación do Mate

en: Do Not Disturb
gl: Non molestar

en: Popup location
gl: Localización da xanela emerxente

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
gl: Localización da xanela emerxente predeterminada no espazo de traballo para as notificacións en morea. Os valores permitidos son: «top_left», «top_right», «bottom_left» e «bottom_right»

en: Use Active Monitor
gl: Usar o monitor activo

en: Display the notification on the active monitor.
gl: Amosar a notificación no monitor activo.

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
gl: Monitor no que presentar a  notificación. Valores permitidos: -1 (amosar no monitor activo) e 0 a n - 1 onde n é o número de monitores.

en: Current theme
gl: Tema actual

en: The theme used when displaying notifications.
gl: O tema usado ao amosar as notificacións.

en: Sound Enabled
gl: Son activado

en: Turns on and off sound support for notifications.
gl: Activar ou desactivar a compatibilidade de son para as notificacións.

en: Do not disturb
gl: Non molestar

en: When enabled, notifications are not shown.
gl: Se está activado, non se amosan as notificacións

en: _Preferences
gl: _Preferencias

en: _About
gl: _Sobre

en: About Do Not Disturb
gl: Sobre o Non molestar

en: Copyright © 2021 MATE developers
gl: Dereitos de autoría © 2021 Os desenvolvedores do MATE

en: Activate the do not disturb mode quickly.
gl: Activar rapidamente o modo Non molestar.

en: Notifications Enabled
gl: Notificacións activadas

en: _Do not disturb
gl: _Non molestar

en: Enable/Disable do-not-disturb mode.
gl: Activar/Desactivar o modo Non molestar

en: Slider
gl: Control desprazábel

en: Standard theme
gl: Tema estándar

en: Error initializing libmatenotify
gl: Produciuse un erro ao iniciar libmatenotify

en: Notification Test
gl: Proba de notificación

en: Just a test
gl: Só unha proba

en: Error while displaying notification: %s
gl: Produciuse un erro ao amosar a notificación. %s

en: Could not load user interface: %s
gl: Non foi posíbel cargar a interface de usuario : %s

en: Notification Settings
gl: Axustes das notificacións

en: _Preview
gl: _Vista previa

en: _Close
gl: _Pechar

en: _Theme:
gl: _Tema:

en: P_osition:
gl: P_osición:

en: Top Left
gl: Arriba á esquerda

en: Top Right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom Left
gl: Abaixo á esquerda

en: Bottom Right
gl: Abaixo á dereita

en: Enable Do Not Disturb
gl: Activar o Non molestar

en: General Options
gl: Opcións xerais

en: Exceeded maximum number of notifications
gl: Excedeuse o número máximo de notificacións

en: %u is not a valid notification ID
gl: %u non é un ID de notificación correcto

en: Notification
gl: Notificación

en: Notification summary text.
gl: Texto do resumo da notificación

en: Notification body text.
gl: Texto do corpo da notificación

en: Closes the notification.
gl: Pecha a notificación
