mate-notification-daemon 1.25.1 - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
gu: મોનિટર

en: Current theme
gu: વર્તમાન થીમ

en: _Preferences
gu: પસંદગીઓ (_P)

en: _About
gu: વિશે (_A)

en: _Preview
gu: પૂર્વદર્શન (_P)

en: _Close
gu: બંધ કરો (_C)
