mate-notification-daemon 1.25.1 - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Popup Notifications
he: התרעות קופצות

en: Set your popup notification preferences
he: הגדרת העדפות ההתרעות הקופצות שלך

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
he: MATE;התראה;ערכת עיצוב;ערכת נושא;

en: Popup location
he: מיקום חלון קופץ

en: Do not disturb
he: לא להפריע

en: When enabled, notifications are not shown.
he: כאשר פעיל, לא מופיעות התראות.

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _About
he: על _אודות

en: Coco
he: קוקו

en: Nodoka
he: נודוקה

en: Slider
he: פס גלילה

en: Standard theme
he: ערכת עיצוב רגילה

en: Error initializing libmatenotify
he: שגיאה בעת הפעלת

en: Notification Test
he: בדיקת ההתרעות

en: Just a test
he: סתם בדיקה

en: Error while displaying notification: %s
he: שגיאה בעת הצגת ההתרעה: %s

en: Could not load user interface: %s
he: לא ניתן לטעון את מנשק המשתמש: %s

en: Notification Settings
he: הגדרות התרעה

en: _Preview
he: _תצוגה מקדימה

en: _Close
he: _סגור

en: _Theme:
he: _ערכת נושא:

en: P_osition:
he: מי_קום:

en: _Monitor:
he: _צג:

en: Top Left
he: שמאלה למעלה

en: Top Right
he: ימינה למעלה

en: Bottom Left
he: שמאלה למטה

en: Bottom Right
he: ימינה למטה

en: Enable Do Not Disturb
he: הפעלת מצב לא להפריע

en: General Options
he: אפשרויות כלליות

en: Exceeded maximum number of notifications
he: מספר ההתרעות המרבי הושג

en: %u is not a valid notification ID
he: %u אינו מזהה התרעה תקני

en: Notification
he: התרעה

en: Notification summary text.
he: טקסט תקציר של התרעה.

en: Notification body text.
he: טקסט גוף ההתרעה.

en: Closes the notification.
he: סוגר את ההתרעה.
