mate-notification-daemon 1.25.1 - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Popup Notifications
hr: Iskačuće obavijesti

en: Set your popup notification preferences
hr: Postavi vlastite prilagodbe iskačućih obavijesti

en: Popup location
hr: Položaj iskakanja

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
hr: Zadani položaj iskakanja na radnom području za smještaj obavijesti. Dopuštene zadanosti: "gore_lijevo","gore_desno","dolje_lijevo" i "dolje_desno"

en: Use Active Monitor
hr: Koristi djelatni zaslon

en: Display the notification on the active monitor.
hr: Prikaži obavijest na djelatnom zaslonu.

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
hr: Zaslon za prikazivanje obavijesti. Dopuštene vrijednosti: -1 (prikaži na djelatnom zaslonu) i 0 do n - 1, gdje je n broj zaslona.

en: Current theme
hr: Trenutna tema

en: The theme used when displaying notifications.
hr: Tema koja se koristi kada se prikazuju obavijesti.

en: Sound Enabled
hr: Zvuk je omogućen

en: Turns on and off sound support for notifications.
hr: Uključuje i isključuje zvučnu podršku za obavijesti.

en: _Preferences
hr: _Prilagodbe

en: _About
hr: _O programu

en: Slider
hr: Kliznik

en: Standard theme
hr: Uobičajena tema

en: Error initializing libmatenotify
hr: Neispravnost u pokretanju libmatenotify

en: Notification Test
hr: Provjera obavijesti

en: Just a test
hr: Samo provjera

en: Error while displaying notification: %s
hr: Neispravnost pri prikazu obavijesti: %s

en: Notification Settings
hr: Postavke obavijesti

en: _Preview
hr: _Pregled

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Theme:
hr: _Tema:

en: P_osition:
hr: P_oložaj:

en: _Monitor:
hr: _Zaslon:

en: Top Left
hr: Gore lijevo

en: Top Right
hr: Gore desno

en: Bottom Left
hr: Dolje lijevo

en: Bottom Right
hr: Dolje desno

en: General Options
hr: Opće mogućnosti

en: Exceeded maximum number of notifications
hr: Prekoračen je najviši mogući broj obavijesti

en: %u is not a valid notification ID
hr: %u nije ispravni označivač obavijesti

en: Notification
hr: Obavijest

en: Notification summary text.
hr: Tekst sažetka obavijesti.

en: Closes the notification.
hr: Zatvara obavijest.
