mate-notification-daemon 1.25.1 - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Popup Notifications
hy: Թռուցիկ Ծանուցումներ

en: Set your popup notification preferences
hy: Սահմանել ձեր թռուցիկ ծանուցման նախընտրությունները

en: Popup location
hy: Թռուցիկ տեղակայություն

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
hy: Նախնական թռուցիկ դիրքը աշխատատիրույթի վրա պահոցի ծանուցումների համար։ Թույլատրելի արժեքները "top_left","top_right","bottom_left" և "bottom_right"

en: Use Active Monitor
hy: Օգտագործել Ակտիվ Մոնիտոր

en: Display the notification on the active monitor.
hy: Ցուցադրել ծանուցումը ակտիվ վերահսկման մեջ։

en: Monitor
hy: Մոնիտոր

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
hy: Մոնիտորին ցուցադրել ծանուցումը։ Թույլատրված արժեքները․ -1 (Ցուցադրել ակտիվ մոնիտորը) և 0֊ից n - 1, որտեղ n֊ը մոնիտորների թիվն է։

en: Current theme
hy: Ընթացիկ թեմա

en: The theme used when displaying notifications.
hy: Թեման օգտագործվում է, երբ ցուցադրվում է ծանուցումները։

en: Sound Enabled
hy: Ձայնը Միացված է

en: Turns on and off sound support for notifications.
hy: Միացման և անջատման ձայնային աջակցման ծանուցումներ։

en: _Preferences
hy: _Նախընտրանքներ

en: _About
hy: _Մասին

en: Coco
hy: Կոկոսի արմավենի

en: Slider
hy: Սլայդեր

en: Standard theme
hy: Ստանդարտ թեմա

en: Error initializing libmatenotify
hy: libmatenotify սկզբնարժեքավորման սխալ

en: Notification Test
hy: Ծանուցում Թեստ

en: Just a test
hy: Պարզապես մի փորձարկում

en: Error while displaying notification: %s
hy: Ծանուցման ցուցադրման սխալ: %s

en: Notification Settings
hy: Ծանուցում Պարամետրեր

en: _Preview
hy: _Նախնական դիտում

en: _Close
hy: _Փակել

en: _Theme:
hy: _Թեմա։

en: P_osition:
hy: Դ_ասավորություն։

en: _Monitor:
hy: _Մոնիտոր։

en: Top Left
hy: Վերև Ձախ

en: Top Right
hy: Վերև Աջ

en: Bottom Left
hy: Ներքև Ձախ

en: Bottom Right
hy: Ներքև Աջ

en: General Options
hy: Հիմնական Տարբերակներ

en: Exceeded maximum number of notifications
hy: Ծանուցումների թիվը գերազանցել է առավելագույնը

en: %u is not a valid notification ID
hy: %u անվավեր ծանուցման ID է

en: Notification
hy: Ծանուցում

en: Notification summary text.
hy: Ծանուցման ամփոփ տեքստ:

en: Notification body text.
hy: Ծանուցման պարունակություն:

en: Closes the notification.
hy: Փակել ծանուցումը:
