mate-notification-daemon 1.25.1 - en to kab translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
kab: Agdil

en: _About
kab: _Ɣef

en: _Preview
kab: _Taskant

en: _Close
kab: _Mdel

en: _Theme:
kab: _Asentel:

en: Notification
kab: Ilɣa
