mate-notification-daemon 1.25.1 - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Popup Notifications
kk: Қалқымалы хабарламалар

en: Set your popup notification preferences
kk: Қалқымалы хабарламаларды баптау

en: Popup location
kk: Қалқымалы кеңес орны

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
kk: Хабарламаларды қатарымен орналастыру үшін бастапқы шығу орны. Мүмкін мәндері: "top_left","top_right","bottom_left" және "bottom_right"

en: Use Active Monitor
kk: Белсенді мониторды қолдану

en: Display the notification on the active monitor.
kk: Хабарламаны белсенді мониторда көрсету.

en: Monitor
kk: Монитор

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
kk: Хабарламаны көрсету үшін монитор. Мүмкін мәндері: -1 (белсенді мониторда көрсету) және 0 мен n-1 арасындағы сан, бұл жерде n - мониторлардың жалпы саны.

en: Current theme
kk: Ағымдағы тема

en: The theme used when displaying notifications.
kk: Хабарламаны көрсету кезінде қолданылатын тема.

en: Sound Enabled
kk: Дыбыс іске қосылған

en: Turns on and off sound support for notifications.
kk: Хабарламалар үшін дыбыс қолдауын іске қосу/сөндіру.

en: _Preferences
kk: Баптаулар

en: _About
kk: О_сы туралы

en: Standard theme
kk: Қалыпты тема

en: Error initializing libmatenotify
kk: libmatenotify іске қосу қатесі

en: Notification Test
kk: Хабарламаны сынау

en: Just a test
kk: Сынау

en: Error while displaying notification: %s
kk: Хабарламаны көрсету кезіндегі қате: %s

en: Notification Settings
kk: Хабарлау баптаулары

en: _Preview
kk: А_лдын-ала қарау

en: _Close
kk: Жа_бу

en: _Theme:
kk: Т_емасы:

en: P_osition:
kk: _Орны:

en: _Monitor:
kk: _Монитор:

en: Top Left
kk: Сол жақтан жоғарыда

en: Top Right
kk: Оң жақтан жоғарыдан

en: Bottom Left
kk: Сол жақ төменнен

en: Bottom Right
kk: Оң жақ төменнен

en: General Options
kk: Жалпы опциялар

en: Exceeded maximum number of notifications
kk: Хабарламалардың максималды санынан астық

en: %u is not a valid notification ID
kk: %u жарамды хабарлама ID-і емес

en: Notification
kk: Хабарлама

en: Notification summary text.
kk: Хабарламаның жинақы мәтіні.

en: Notification body text.
kk: Хабарлама денесінің мәтіні.

en: Closes the notification.
kk: Хабарламаны жабады.
