mate-notification-daemon 1.25.1 - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Use Active Monitor
kn: ಸಕ್ರಿಯ ಪರದೆಯನ್ನು ಬಳಸು

en: Monitor
kn: ಪರದೆ

en: Current theme
kn: ಈಗಿರುವ ಥೀಮ್

en: _Preferences
kn: ಒಲವುಗಳು (_P)

en: _About
kn: ಬಗ್ಗೆ (_A)

en: Notification Settings
kn: ಸೂಚನಾ ಅಳವಡಿಕೆಗಳು

en: _Preview
kn: ಮುನ್ನೋಟ(_P)

en: _Close
kn: ಮುಚ್ಚು (_C)

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
