mate-notification-daemon 1.25.1 - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Current theme
ku: Dirbê derbasdar

en: _Preferences
ku: _Vebijêrk

en: _About
ku: _Der barê

en: _Preview
ku: _Pêşdîtin

en: _Close
ku: _Bigire
