mate-notification-daemon 1.25.1 - en to ku_IQ translation catalogue (9 entries)

en: Monitor
ku_IQ: پیشانگەر

en: Sound Enabled
ku_IQ: دەنگ چالاکراوە

en: _Preferences
ku_IQ: _هەڵبژاردەکان

en: _About
ku_IQ: _دەربارە

en: Notification Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی ئاگادارکردنەوە

en: _Preview
ku_IQ: _پێشدیتن

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: General Options
ku_IQ: بژاردە گشتییەکان

en: Notification
ku_IQ: ئاگادارکردنەوە
