mate-notification-daemon 1.25.1 - en to ky translation catalogue (18 entries)

en: Monitor
ky: Монитор

en: Current theme
ky: Кезектеги тема

en: Sound Enabled
ky: Үндү күйгүзүү

en: _Preferences
ky: _Ырастоолор

en: _About
ky: Программа _жөнүндө

en: Standard theme
ky: Стандарттуу тема

en: Just a test
ky: Жөн эле текшерүү

en: Notification Settings
ky: Кабарландыруунун ырастоолору

en: _Preview
ky: _Көрүү

en: _Close
ky: _Жабуу

en: _Theme:
ky: _Тема:

en: P_osition:
ky: Өңү_тү:

en: _Monitor:
ky: _Монитор:

en: Top Left
ky: Үстү сол

en: Top Right
ky: Үстү оң

en: Bottom Left
ky: Асты сол

en: Bottom Right
ky: Асты оң

en: Notification
ky: Кабарландыруу
