mate-notification-daemon 1.25.1 - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Popup Notifications
lt: Iškylantieji pranešimai

en: Set your popup notification preferences
lt: Nusistatykite savo iškylančiųjų pranešimų nustatymus

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
lt: MATE;Pranešimas;Tema;

en: Popup location
lt: Pranešimų vieta

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
lt: Numatytoji iškylančiųjų pranešimų vieta darbo srityje. Galimos reikšmės:
    „top_left“,„top_right“,„bottom_left“ ir „bottom_right“

en: Use Active Monitor
lt: Naudoti aktyvų vaizduoklį

en: Display the notification on the active monitor.
lt: Pranešimą rodyti aktyviame vaizduoklyje

en: Monitor
lt: Monitorius

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
lt: Pranešimą rodantis vaizduoklis. Leidžiamos reikšmės: -1 (rodyti esamame vaizduoklyje) ir nuo 0 iki n - 1, kai n yra vaizduoklių skaičius

en: Current theme
lt: Esama tema

en: The theme used when displaying notifications.
lt: Tema, naudojama rodant pranešimus.

en: Sound Enabled
lt: Garsas įjungtas

en: Turns on and off sound support for notifications.
lt: Įjungia ir išjungia garso palaikymą pranešimams.

en: Do not disturb
lt: Netrukdyti

en: When enabled, notifications are not shown.
lt: Įjungus, pranešimai nebus rodomi.

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: _About
lt: _Apie

en: Copyright © 2021 MATE developers
lt: Autorių teisės © 2021 MATE kūrėjai

en: Notifications Enabled
lt: Pranešimai įjungti

en: _Do not disturb
lt: _Netrukdyti

en: Slider
lt: Slankiklis

en: Standard theme
lt: Standartinė tema

en: Error initializing libmatenotify
lt: Klaida inicijuojant libmatenotify

en: Notification Test
lt: Pranešimo testas

en: Just a test
lt: Tik testas

en: Error while displaying notification: %s
lt: Klaida rodant pranešimą: %s

en: Could not load user interface: %s
lt: Nepavyko įkelti naudotojo sąsajos: %s

en: Notification Settings
lt: Pranešimo nustatymai

en: _Preview
lt: _Peržiūra

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Theme:
lt: _Tema:

en: P_osition:
lt: P_adėtis:

en: _Monitor:
lt: _Monitorius:

en: Top Left
lt: Viršuje kairėje

en: Top Right
lt: Viršuje dešinėje

en: Bottom Left
lt: Apačioje kairėje

en: Bottom Right
lt: Apačioje dešinėje

en: Enable Do Not Disturb
lt: Įjungti būseną „Netrukdyti“

en: General Options
lt: Bendriniai parametrai

en: Exceeded maximum number of notifications
lt: Viršytas leistinų pranešimų kiekis

en: %u is not a valid notification ID
lt: %u nėra tinkamas pranešimo ID

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Notification summary text.
lt: Pranešimo santraukos tekstas.

en: Notification body text.
lt: Pranešimo pagrindinės dalies tekstas.

en: Closes the notification.
lt: Užveria pranešimą.
