mate-notification-daemon 1.25.1 - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Popup location
lv: Iznirstošo paziņojumu atrašanās vieta

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
lv: Iznirstošo paziņojumu noklusētā atrašanās vieta. Atļautās vērtības: "top_left","top_right","bottom_left" un "bottom_right"

en: Use Active Monitor
lv: Izmantot aktīvo displeju

en: Display the notification on the active monitor.
lv: Attēlot paziņojumus aktīvajā displejā.

en: Monitor
lv: Displejs

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
lv: Displejs, kurā attēlot paziņojumus. Atļautās vērtības: -1 (attēlot aktīvajā displejā) un no 0 līdz n -1, kur n ir displeju skaits.

en: Current theme
lv: Patreizējā tēma

en: The theme used when displaying notifications.
lv: Paziņojumu attēlošanas tēma

en: Sound Enabled
lv: Skaņa iespējota

en: Turns on and off sound support for notifications.
lv: Ieslēdz un izslēdz skaņas atbalstu paziņojumiem.

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: _About
lv: P_ar

en: Standard theme
lv: Standarta tēma

en: Error initializing libmatenotify
lv: Kļūda, palaižot libmatenotify

en: Notification Test
lv: Paziņojuma pārbaude

en: Just a test
lv: Tikai pārbaude

en: Error while displaying notification: %s
lv: Kļūda, parādot paziņojumu: %s

en: Notification Settings
lv: Paziņojumu Iestatījumi

en: _Preview
lv: _Priekšstatījums

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Theme:
lv: _Tēma

en: P_osition:
lv: P_ozīcija

en: _Monitor:
lv: _Displejs:

en: Top Left
lv: Pa Kreisi Augšā

en: Top Right
lv: Pa Labi Augšā

en: Bottom Left
lv: Pa Kreisi Apakšā

en: Bottom Right
lv: Pa Labi Apakšā

en: Exceeded maximum number of notifications
lv: Pārsniegts maksimāli pieļaujamais paziņojumu skaits

en: %u is not a valid notification ID
lv: %u nav derīgs paziņojuma ID

en: Notification
lv: Paziņojums
