mate-notification-daemon 1.25.1 - en to mai translation catalogue (5 entries)

en: Current theme
mai: वर्तमान प्रसंग

en: _Preferences
mai: वरीयतासभ (_P)

en: _About
mai: क' संबंधमे (_A)

en: _Preview
mai: पूर्वावलोकन (_P)

en: _Close
mai: बन्न करू (_C)
