mate-notification-daemon 1.25.1 - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Current theme
mg: Ny endrika izao

en: _Preferences
mg: _Safidy manokana

en: _About
mg: _Mombamomba

en: _Preview
mg: _Topimaso

en: _Close
mg: _hidio
