mate-notification-daemon 1.25.1 - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
ml: മോണിറ്റര്‍

en: Current theme
ml: സജീവ തീം

en: _Preferences
ml: മുന്‍ഗണനകള്‍

en: _About
ml: _സംബന്ധിച്ച്

en: _Preview
ml: _കണ്ടു നോക്കുക

en: _Close
ml: _അടയ്ക്കു:
