mate-notification-daemon 1.25.1 - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Current theme
mn: Өнөөдрийн сэдэв

en: _Preferences
mn: _Тохиргоо

en: _About
mn: _Тухай

en: _Preview
mn: _Урьдчилан харах

en: _Close
mn: _Хаах
