mate-notification-daemon 1.25.1 - en to ms translation catalogue (49 entries)

en: Popup Notifications
ms: Pemberitahuan Timbul

en: Set your popup notification preferences
ms: Tetapkan keutamaan pemberitahuan timbul anda

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
ms: MATE;Pemberitahuan;Tema;

en: Mate Notification Applet Factory
ms: Kilang Aplet Pemberitahuan Mate

en: Do Not Disturb
ms: Jangan Ganggu

en: Popup location
ms: Lokasi timbul

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
ms: Lokasi timbul lalai pada ruang kerja untuk pemberitahuan tindanan. Nilai dibenarkan:"top_left","top_right","bottom_left" dan "bottom_right"

en: Use Active Monitor
ms: Guna Pemantau Aktif

en: Display the notification on the active monitor.
ms: Papar pemberitahuan pada pemantau aktif.

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
ms: Pemantau untuk paparkan pemberitahuan. Nilai dibenarkan:- 1 (papar pemantau aktif) dan 0 hingga n - 1 dimana n adalah bilangan pemantau.

en: Current theme
ms: Tema semasa

en: The theme used when displaying notifications.
ms: Tema digunakan semasa memaparkan pemberitahuan.

en: Sound Enabled
ms: Bunyi dibenarkan

en: Turns on and off sound support for notifications.
ms: Buka atau tutup sokongan bunyi untuk pemberitahuan.

en: Do not disturb
ms: Jangan ganggu

en: When enabled, notifications are not shown.
ms: Bila dibenarkan, pemberitahuan tidak ditunjukkan.

en: _Preferences
ms: _Keutamaan

en: _About
ms: Perih_al

en: About Do Not Disturb
ms: Perihal Jangan Ganggu

en: Copyright © 2021 MATE developers
ms: Hak Cipta © 2021 Pembangun MATE

en: Activate the do not disturb mode quickly.
ms: Aktifkan mod jangan ganggu secara pantas.

en: Notifications Enabled
ms: Pemberitahuan Dibenarkan

en: _Do not disturb
ms: _Jangan ganggu

en: Enable/Disable do-not-disturb mode.
ms: Benar/Lumpuhkan mod jangan-ganggu.

en: Slider
ms: Pelungsur

en: Standard theme
ms: Tema piawai

en: Error initializing libmatenotify
ms: Ralat memulakan libmatenotify

en: Notification Test
ms: Ujian pemberitahuan

en: Just a test
ms: Cuma ujian

en: Error while displaying notification: %s
ms: Ralat ketika memaparkan pemberitahuan:%s

en: Could not load user interface: %s
ms: Tidak dapat memuatkan  antaramuka pengguna:%s

en: Notification Settings
ms: Tetapan Pemberitahuan

en: _Preview
ms: _Pratonton

en: _Close
ms: _Tutup

en: _Theme:
ms: _Tema

en: P_osition:
ms: Ke_dudukan:

en: _Monitor:
ms: _Pemantau:

en: Top Left
ms: Atas kiri

en: Top Right
ms: Atas kanan

en: Bottom Left
ms: Bawah kiri

en: Bottom Right
ms: Bawah kanan

en: Enable Do Not Disturb
ms: Benarkan Jangan ganggu

en: General Options
ms: Pilihan Am

en: Exceeded maximum number of notifications
ms: Melebihi bilangan maksimum pemberitahuan

en: %u is not a valid notification ID
ms: %u bukan ID pemberitahuan yang sah

en: Notification
ms: Pemberitahuan

en: Notification summary text.
ms: Teks ringkasan pemberitahuan

en: Notification body text.
ms: Teks badan pemberitahuan.

en: Closes the notification.
ms: Tutupkan pemberitahuan.
