mate-notification-daemon 1.25.1 - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
nn: Skjerm

en: Current theme
nn: Noverande drakt

en: _Preferences
nn: _Innstillingar

en: _About
nn: _Om

en: _Preview
nn: _Førehandsvis

en: _Close
nn: _Lukk
