mate-notification-daemon 1.25.1 - en to oc translation catalogue (50 entries)

en: Popup Notifications
oc: Fenèstras de notificacions

en: Set your popup notification preferences
oc: Definir vòstras preferéncias de fenèstras contextualas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
oc: MATE;Notification;Theme;tèma;notificacion;

en: Mate Notification Applet Factory
oc: Fabrica per l’applet de notificacions MATE

en: Do Not Disturb
oc: Destorbar pas

en: Popup location
oc: Emplaçament de las fenèstras surgissentas

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
oc: Emplaçament per defaut de las fenèstras sorgissentas sul burèu per las notificacions. Valors autorizadas : « top_left », « top_right », « bottom_left » e « bottom_right »

en: Use Active Monitor
oc: Utilizar lo monitor actiu

en: Display the notification on the active monitor.
oc: Mostrar las notificacions sul monitor actiu.

en: Monitor
oc: Ecran

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
oc: Monitor ont afichat la notificacion. Valors autorizadas : -1 (afichatge sul monitor actiu) e 0 fins a n - 1 ont n es lo numèro del monitor.

en: Current theme
oc: Tèma actiu

en: The theme used when displaying notifications.
oc: Lo tèma utilizat quand s'afichan las notificacions.

en: Sound Enabled
oc: Son activat

en: Turns on and off sound support for notifications.
oc: Alucar e atudar lo supòrt sonòr per las notificacions.

en: Do not disturb
oc: Destorbar pas

en: When enabled, notifications are not shown.
oc: Quand es actiu aqueste mòde las notificacions son pas mostradas.

en: _Preferences
oc: _Preferéncias

en: _About
oc: A _prepaus

en: About Do Not Disturb
oc: A prepaus del mòde destorbar pas

en: Copyright © 2021 MATE developers
oc: Copyright © 2021 Los desvolopaires de MATE

en: Activate the do not disturb mode quickly.
oc: Activar lo mòde destorbar pas rapidament.

en: Notifications Enabled
oc: Notificacions activadas

en: _Do not disturb
oc: _Destorbar pas

en: Enable/Disable do-not-disturb mode.
oc: Activar/Desactivar lo mòde destorbar pas.

en: Slider
oc: Cursor

en: Standard theme
oc: Tèma estandard

en: Error initializing libmatenotify
oc: Error en inicializant libmatenotify

en: Notification Test
oc: Notificacion Tèst

en: Just a test
oc: Pas qu'un tèst

en: Error while displaying notification: %s
oc: Error al moment d'afichar la notificacion: %s

en: Could not load user interface: %s
oc: Impossible de cargar l'interfàcia d'utilizaire : %s

en: Notification Settings
oc: Paramètres de notificacion

en: _Preview
oc: _Previsualizacion

en: _Close
oc: _Tampar

en: _Theme:
oc: _Tèma :

en: P_osition:
oc: P_osicion :

en: _Monitor:
oc: _Monitor :

en: Top Left
oc: Amont a esquèrra

en: Top Right
oc: Amont a drecha

en: Bottom Left
oc: Aval a esquèrra

en: Bottom Right
oc: Aval a drecha

en: Enable Do Not Disturb
oc: Activar Destorbar pas

en: General Options
oc: Opcions generalas

en: Exceeded maximum number of notifications
oc: Nombre maximal de notificacions

en: %u is not a valid notification ID
oc: %u es un pas identificant de notificacion valid

en: Notification
oc: Notificacion

en: Notification summary text.
oc: Resumit de la notificacion.

en: Notification body text.
oc: Tèxt del còs de la notificacion.

en: Closes the notification.
oc: Tampar la notificacion.
