mate-notification-daemon 1.25.1 - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
or: ମନିଟର

en: Current theme
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: _Preferences
or: ପସନ୍ଦ (_P)

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Preview
or: ପୂର୍ବାଲୋକନ (_P)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)
