mate-notification-daemon 1.25.1 - en to pa translation catalogue (27 entries)

en: Popup location
pa: ਪੋਪਅੱਪ ਟਿਕਾਣਾ

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
pa: ਸਟਾਕ ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਲਈ ਵਰਕਸਪੇਸ ਉੱਤੇ ਡਿਫਾਲਟ ਪੋਪਅੱਪ ਟਿਕਾਣਾ। ਸੰਭਵ ਮੁੱਲ ਹਨ: "top_left","top_right","bottom_left" ਅਤੇ "bottom_right"

en: Monitor
pa: ਮਾਨੀਟਰ

en: Current theme
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਥੀਮ

en: The theme used when displaying notifications.
pa: ਥੀਮ, ਜੋ ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਵੇਖਾਉਣ ਲਈ ਵਰਤਿਆ ਜਾਵੇਗਾ।

en: Sound Enabled
pa: ਸਾਊਂਡ ਚਾਲੂ ਹੈ

en: Turns on and off sound support for notifications.
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਲਈ ਸਾਊਂਡ ਸਹਿਯੋਗ ਬੰਦ ਅਤੇ ਚਾਲੂ ਕਰੋ।

en: _Preferences
pa: ਮੇਰੀ ਪਸੰਦ(_P)

en: _About
pa: ਇਸ ਬਾਰੇ(_A)

en: Slider
pa: ਸਲਾਈਡਰ

en: Standard theme
pa: ਸਟੈਂਡਰਡ ਥੀਮ

en: Error initializing libmatenotify
pa: libmatenotify ਸ਼ੁਰੂ ਕਰਨ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ

en: Notification Test
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਟੈਸਟ

en: Just a test
pa: ਸਿਰਫ ਟੈਸਟ ਹੈ

en: Error while displaying notification: %s
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਵੇਖਾਉਣ ਦੌਰਾਨ ਗਲਤੀ: %s

en: Notification Settings
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਸੈਟਿੰਗ

en: _Preview
pa: ਝਲਕ(_P)

en: _Close
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ(_C)

en: _Theme:
pa: ਥੀਮ(_T):

en: P_osition:
pa: ਸਥਿਤੀ(_o):

en: Top Left
pa: ਉੱਤੇ ਖੱਬੇ

en: Top Right
pa: ਉੱਤੇ ਸੱਜੇ

en: Bottom Left
pa: ਤਲ ਖੱਬੇ

en: Bottom Right
pa: ਤਲ ਸੱਜੇ

en: Exceeded maximum number of notifications
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਦੀ ਵੱਧ ਤੋਂ ਵੱਧ ਗਿਣਤੀ ਤੋਂ ਵੱਧ ਗਈ

en: %u is not a valid notification ID
pa: %u ਢੁੱਕਵਾਂ ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ID ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Notification
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ
