mate-notification-daemon 1.25.1 - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Popup Notifications
pl: Wyskakujące powiadomienia

en: Set your popup notification preferences
pl: Preferencje wyskakujących powiadomień

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
pl: MATE;Powiadomienie;Motyw;

en: Mate Notification Applet Factory
pl: Generator apletu powiadomień MATE

en: Do Not Disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Popup location
pl: Położenie wyskakujących powiadomień

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
pl: Domyślne położenie wyskakującego okna na obszarze roboczym dla stosu powiadomień. Dozwolone wartości: "top_left" (górny lewy), "top_right" (górny prawy), "bottom_left" (dolny lewy) i "bottom_right" (dolny prawy)

en: Use Active Monitor
pl: Użyj aktywnego monitora

en: Display the notification on the active monitor.
pl: Wyświetl powiadomienie na aktywnym monitorze.

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
pl: Monitor na którym wyświetlane będą powiadomienia. Dopuszczalne wartości: -1 (wyświetl na aktywnym monitorze) oraz od 0 do n-1 gdzie n jest liczbą monitorów.

en: Current theme
pl: Bieżący motyw

en: The theme used when displaying notifications.
pl: Motyw używany podczas wyświetlania powiadomień.

en: Sound Enabled
pl: Włączenie dźwięków

en: Turns on and off sound support for notifications.
pl: Włącza lub wyłącza obsługę dźwięków dla powiadomień.

en: Do not disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: When enabled, notifications are not shown.
pl: Po włączeniu, powiadomienia nie są wyświetlane.

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: _About
pl: _O programie

en: About Do Not Disturb
pl: O programie Nie przeszkadzać

en: Copyright © 2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie © 2021 programiści MATE

en: Activate the do not disturb mode quickly.
pl: Szybko włącz tryb Nie przeszkadzać.

en: Notifications Enabled
pl: Powiadomienia włączone

en: _Do not disturb
pl: _Nie przeszkadzać

en: Enable/Disable do-not-disturb mode.
pl: Włącz/wyłącz tryb Nie przeszkadzać.

en: Standard theme
pl: Motyw standardowy

en: Error initializing libmatenotify
pl: Błąd podczas inicjowania biblioteki libmatenotify

en: Notification Test
pl: Test powiadomienia

en: Just a test
pl: To tylko test

en: Error while displaying notification: %s
pl: Błąd podczas wyświetlania powiadomienia: %s

en: Could not load user interface: %s
pl: Nie można wczytać pliku interfejsu użytkownika: %s

en: Notification Settings
pl: Ustawienia powiadamiania

en: _Preview
pl: _Podgląd

en: _Close
pl: _Zamknij

en: _Theme:
pl: _Motyw:

en: P_osition:
pl: P_ołożenie:

en: Top Left
pl: Górny lewy

en: Top Right
pl: Górny prawy

en: Bottom Left
pl: Dolny lewy

en: Bottom Right
pl: Dolny prawy

en: Enable Do Not Disturb
pl: Włącz Nie przeszkadzać

en: General Options
pl: Główne opcje

en: Exceeded maximum number of notifications
pl: Przekroczono maksymalną liczbę powiadomień

en: %u is not a valid notification ID
pl: %u nie jest prawidłowym identyfikatorem powiadomienia

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Notification summary text.
pl: Tekst podsumowujący powiadomienia.

en: Notification body text.
pl: Tekst główny powiadomienia.

en: Closes the notification.
pl: Zamyka powiadomienie.
