mate-notification-daemon 1.25.1 - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Popup Notifications
ro: Notificări informative

en: Set your popup notification preferences
ro: Definiți-vă preferințele notificărilor informative

en: Popup location
ro: Locație fereastră informativă

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
ro: Locul de amplasare pop-up implicit pe spațiul de lucru pentru notificări stiva. Valori permise: "stânga sus", "dreapta sus", "stânga jos" și "dreapta jos"

en: Use Active Monitor
ro: Folosește monitorul activ

en: Display the notification on the active monitor.
ro: Afișează notificarea pe monitorul activ.

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
ro: Monitor pe care să fie afișată notificarea. Valori permise: -1 (afișează pe monitorul activ) și 0 până la n - 1 unde n este numărul de monitoare.

en: Current theme
ro: Tema actuală

en: The theme used when displaying notifications.
ro: Tema utilizată când sunt afișate notificări.

en: Sound Enabled
ro: Sunet activat

en: Turns on and off sound support for notifications.
ro: Activează sau dezactivează suportul audio pentru notificări.

en: _Preferences
ro: _Preferințe

en: _About
ro: _Despre

en: Slider
ro: Glisor

en: Standard theme
ro: Temă standard

en: Error initializing libmatenotify
ro: Eroare la inițializarea libmatenotify

en: Notification Test
ro: Test notificare

en: Just a test
ro: Doar un test

en: Error while displaying notification: %s
ro: Eroare la afișarea notificării: %s

en: Notification Settings
ro: Configurări notificare

en: _Preview
ro: _Previzualizare

en: _Close
ro: În_chide

en: _Theme:
ro: _Temă:

en: P_osition:
ro: P_oziție:

en: Top Left
ro: Stânga sus

en: Top Right
ro: Dreapta sus

en: Bottom Left
ro: Stânga jos

en: Bottom Right
ro: Dreapta jos

en: General Options
ro: Opțiuni generale

en: Exceeded maximum number of notifications
ro: Numărul maxim de notificări a fost depașit

en: %u is not a valid notification ID
ro: %u nu este un ID de notificare valid

en: Notification
ro: Notificare
