mate-notification-daemon 1.25.1 - en to sc translation catalogue (29 entries)

en: Popup location
sc: Logu de sa bentana chi rupit

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
sc: Logu predefinidu de sa bentana chi rupit in su tretu de traballu pro sa pira de sas notìficas. Logos permitidos: "top_left","top_right","bottom_left" e "bottom_right"

en: Use Active Monitor
sc: Imprea su Mònitor Ativu

en: Display the notification on the active monitor.
sc: Mustra sa notìfica in su mònitor ativu.

en: Monitor
sc: Mònitor

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
sc: Mònitor pro mustrare sa notìfica. Balores permìtidos: -1 (mustra in su mònitor ativu) e dae 0 a n - 1 ue n est su nùmeru de sos mònitors.

en: Current theme
sc: Tema currente

en: The theme used when displaying notifications.
sc: Su tema usadu cando si mustrant sas notìficas.

en: Sound Enabled
sc: Sonu ativu

en: Turns on and off sound support for notifications.
sc: Ativa o istuda sos sonos de sas notìficas

en: _About
sc: _A pitzu

en: Slider
sc: Lassinadore

en: Standard theme
sc: Tema de règula

en: Error initializing libmatenotify
sc: Faddina in s'aprontare libmatenotify

en: Notification Test
sc: Proa de notìfica

en: Just a test
sc: Est una proa ebbia

en: Error while displaying notification: %s
sc: Faddina in su mustrare sa notìfica: %s

en: Notification Settings
sc: Sèberos pro sas Notìficas

en: _Preview
sc: _Anteprima

en: _Theme:
sc: _Tema

en: P_osition:
sc: P_ositzione:

en: _Monitor:
sc: _Mònitor

en: Top Left
sc: In Artu a Manca

en: Top Right
sc: In Artu a Destra

en: Bottom Left
sc: In Bassu a Manca

en: Bottom Right
sc: In Bassu a Destra

en: Exceeded maximum number of notifications
sc: Subraprus de su nùmeru màssimu de notìficas

en: %u is not a valid notification ID
sc: %u no est unu ID de notìfica bàlidu

en: Notification
sc: Notìfica
