mate-notification-daemon 1.25.1 - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Current theme
si: දැනට ඇති තේමාව

en: _Preferences
si: අභිප්‍රේත (_P)

en: _About
si: සම්බන්ධව (_A)

en: _Preview
si: පෙන්වන්න (_P)

en: _Close
si: වසන්න (_C)
