mate-notification-daemon 1.25.1 - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Popup Notifications
sk: Bublinové oznámenie

en: Set your popup notification preferences
sk: Nastavuje vaše bublinové oznámenia

en: Popup location
sk: Umiestnenie oznámení

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
sk: Predvolené umiestnenie oznámení. Povolené hodnoty: „top_left“ (vľavo hore), „top_right“ (vpravo hore), „bottom_left“ (vľavo dole) a „bottom_right“ (vpravo dole)

en: Use Active Monitor
sk: Použiť aktívny monitor

en: Display the notification on the active monitor.
sk: Zobrazovať oznámenia na aktívnom monitore.

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
sk: Monitor na zobrazovanie oznámení. Povolené hodnoty: -1 (zobraziť na aktívnom monitore) a 0 až n-1 kde n je číslo monitora.

en: Current theme
sk: Aktuálna téma

en: The theme used when displaying notifications.
sk: Téma použitá pri zobrazovaní oznámení.

en: Sound Enabled
sk: Zvuk povolený

en: Turns on and off sound support for notifications.
sk: Zapne a vypne podporu zvuku pri oznámeniach.

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: _About
sk: O progr_ame

en: Standard theme
sk: Štandardná téma

en: Error initializing libmatenotify
sk: Chyba pri inicializovaní knižnice libmatenotify

en: Notification Test
sk: Skúška oznámenia

en: Just a test
sk: Toto je iba skúška

en: Error while displaying notification: %s
sk: Chyba pri zobrazení oznámenia: %s

en: Notification Settings
sk: Nastavenia oznámení

en: _Preview
sk: _Náhľad

en: _Close
sk: Zat_voriť

en: _Theme:
sk: _Téma:

en: P_osition:
sk: P_ozícia:

en: Top Left
sk: Vľavo hore

en: Top Right
sk: Vpravo hore

en: Bottom Left
sk: Vľavo dole

en: Bottom Right
sk: Vpravo dole

en: General Options
sk: Všeobecné možnosti

en: Exceeded maximum number of notifications
sk: Prekročený maximálny počet oznámení

en: %u is not a valid notification ID
sk: %u nie je platné ID oznámenia

en: Notification
sk: Oznámenie

en: Notification summary text.
sk: Text súhrnu oznámenia.

en: Notification body text.
sk: Text tela oznámenia.

en: Closes the notification.
sk: Zavrie oznámenie.
