mate-notification-daemon 1.25.1 - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Popup Notifications
sl: Pojavna Obvestila

en: Set your popup notification preferences
sl: Nastavite vaše nastavitve pojavnih obvestil

en: Popup location
sl: Mesto pojavnega obvestila

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
sl: Privzeto mesto pojavnega obvestila na delovni površini za obvestila sklada. Dovoljene vrednosti: "top_left","top_right","bottom_left" in "bottom_right"

en: Use Active Monitor
sl: Uporabi dejavni zaslon

en: Display the notification on the active monitor.
sl: Prikaži obvestilo na dejavnem zaslonu.

en: Monitor
sl: Zaslon

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
sl: Zaslon za prikaz obvestila. Dovoljene vrednosti: -1 (prikaz na dejavnem zaslonu) in 0 do n - 1, kjer je n število zaslonov.

en: Current theme
sl: Trenutna tema

en: The theme used when displaying notifications.
sl: Tema za prikaz obvestil.

en: Sound Enabled
sl: Zvok je omogočen

en: Turns on and off sound support for notifications.
sl: Vklopi in izklopi zvočno podporo za obvestila.

en: Do not disturb
sl: Ne moti

en: When enabled, notifications are not shown.
sl: Izbrana možnost omogoča, da se ne bodo prikazovala obvestila.

en: _Preferences
sl: _Možnosti

en: _About
sl: _O programu

en: Slider
sl: Drsnik

en: Standard theme
sl: Običajna tema

en: Error initializing libmatenotify
sl: Napaka med začenjanjem libmatenotify

en: Notification Test
sl: Preizkus obvestila

en: Just a test
sl: Samo preizkus

en: Error while displaying notification: %s
sl: Napaka med prikazovanjem obvestila: %s

en: Could not load user interface: %s
sl: Uporabniškega vmesnika ni mogoče naložiti: %s

en: Notification Settings
sl: Nastavitve obvestil

en: _Preview
sl: _Predogled

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Theme:
sl: _Tema:

en: P_osition:
sl: _Položaj:

en: _Monitor:
sl: _Zaslon:

en: Top Left
sl: Zgoraj levo

en: Top Right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom Left
sl: Spodaj levo

en: Bottom Right
sl: Spodaj desno

en: Enable Do Not Disturb
sl: Omogoči Ne moti

en: General Options
sl: Splošne možnosti

en: Exceeded maximum number of notifications
sl: Največje število obvestil je preseženo

en: %u is not a valid notification ID
sl: %u ni veljaven ID obvestila

en: Notification
sl: Obvestilo

en: Notification summary text.
sl: Besedilo povzetka obvestil.

en: Notification body text.
sl: Vsebina sporočila obvestil.

en: Closes the notification.
sl: Zapre obvestilo.
