mate-notification-daemon 1.25.1 - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Popup location
sq: Shfaqet vendndodhja

en: Use Active Monitor
sq: Monitori i sistemit aktiv

en: Display the notification on the active monitor.
sq: Shfaq njoftimin mbi monitorin aktiv.

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
sq: Monitor për të shfaqur njoftimin. Vlerat e lejuara: -1 (shfaq në monitor aktiv) dhe 0 për n - 1, ku n është numri i vëzhguesve.

en: Current theme
sq: Tema aktuale

en: The theme used when displaying notifications.
sq: Tema e përdorur kur shfaqen njoftime.

en: Turns on and off sound support for notifications.
sq: Aktivizon dhe fik mbështetjen e njoftimeve për zërin.

en: _Preferences
sq: _Preferenca

en: _About
sq: _Rreth

en: Standard theme
sq: Tema Standarde

en: Error initializing libmatenotify
sq: Gabim gjatë fillimit të libmatenotify

en: Notification Test
sq: Test njoftim

en: Just a test
sq: Vetëm një test

en: Error while displaying notification: %s
sq: Gabim gjatë shfaqjes së njoftimit:%s

en: Notification Settings
sq: Njoftimi Konfigurimeve

en: _Preview
sq: _Pamja e parë

en: _Close
sq: _Mbyll

en: _Theme:
sq: _Tema:

en: P_osition:
sq: P_ozicioni

en: Top Left
sq: Lart Majtas

en: Top Right
sq: Lart Djathtas

en: Bottom Left
sq: Poshtë Majtas

en: Bottom Right
sq: Poshtë Djathtas

en: Exceeded maximum number of notifications
sq: Tejkaluar numrin maximal i njoftimeve

en: %u is not a valid notification ID
sq: %u nuk është një ID njoftimi e vlefshme

en: Notification
sq: Njoftim
