mate-notification-daemon 1.25.1 - en to sr translation catalogue (52 entries)

en: Popup Notifications
sr: Искачућа обавештења

en: Set your popup notification preferences
sr: Подесите поставке искаћућих обавештења

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
sr: Мејт;Обавештење;Тема;

en: Mate Notification Applet Factory
sr: Мејтова фабрика за Обавјештајну зону

en: Do Not Disturb
sr: Не узнемиравај

en: Popup location
sr: Место облачића

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
sr: Основно место облачића на радном простору за обавештења смештаја. Допуштене вредности су: „top_left“ (горе лево), „top_right“ (горе десно), „bottom_left“ (доле лево) и „bottom_right“ (доле десно)

en: Use Active Monitor
sr: Користи радни екран

en: Display the notification on the active monitor.
sr: Приказује обавештења на радном екрану.

en: Monitor
sr: Екран

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
sr: Екран за приказивање обавештења. Допуштене вредности су: -1 (приказује на радном екрану) и од 0 до n-1 где је n број екрана.

en: Current theme
sr: Текућа тема

en: The theme used when displaying notifications.
sr: Тема за коришћење приликом приказивања обавештења.

en: Sound Enabled
sr: Звук је укључен

en: Turns on and off sound support for notifications.
sr: Укључује и искључује подршку звука за обавештења.

en: Do not disturb
sr: Не узнемиравај

en: When enabled, notifications are not shown.
sr: Када је укључено, обавештења се не приказују.

en: _Preferences
sr: _Поставке

en: _About
sr: _О програму

en: About Do Not Disturb
sr: О програмчету „Не узнемиравај“

en: Copyright © 2021 MATE developers
sr: Ауторска права © 2021 Програмери Мејта

en: Activate the do not disturb mode quickly.
sr: Брзо покрените режим неузнемиравања.

en: Notifications Enabled
sr: Укључена су обавештавања

en: _Do not disturb
sr: _Не узнемиравај

en: Enable/Disable do-not-disturb mode.
sr: Укључите/искључите режим неузнемиравања.

en: Coco
sr: Коко

en: Nodoka
sr: Нодока

en: Slider
sr: Клизач

en: Standard theme
sr: Уобичајена тема

en: Error initializing libmatenotify
sr: Грешка приликом покретања мејтове библиотеке обавештавања

en: Notification Test
sr: Проба обавештења

en: Just a test
sr: Испробава само

en: Error while displaying notification: %s
sr: Грешка приказивања обавештења: %s

en: Could not load user interface: %s
sr: Не могу да учитам корисничко сучеље: %s

en: Notification Settings
sr: Подешавања обавештења

en: _Preview
sr: _Претпреглед

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Theme:
sr: _Тема:

en: P_osition:
sr: _Положај:

en: _Monitor:
sr: _Екран:

en: Top Left
sr: Горе лево

en: Top Right
sr: Горе десно

en: Bottom Left
sr: Доле лево

en: Bottom Right
sr: Доле десно

en: Enable Do Not Disturb
sr: Укључи „Не узнемиравај“

en: General Options
sr: Опште опције

en: Exceeded maximum number of notifications
sr: Премашен је највећи број обавештења

en: %u is not a valid notification ID
sr: %u није исправан иб обавештења

en: Notification
sr: Обавештење

en: Notification summary text.
sr: Обавештење резиме текста

en: Notification body text.
sr: Обавештење ''body'' текста

en: Closes the notification.
sr: Затвори обавештење
