mate-notification-daemon 1.25.1 - en to sr@latin translation catalogue (6 entries)

en: Monitor
sr@latin: Ekran

en: Current theme
sr@latin: Trenutna tema

en: _Preferences
sr@latin: Po_stavke

en: _About
sr@latin: _O programu

en: _Preview
sr@latin: _Pregled

en: _Close
sr@latin: _Zatvori
