mate-notification-daemon 1.25.1 - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Monitor
te: మానిటర్

en: Current theme
te: ప్రస్తుత అలంకారం

en: Sound Enabled
te: శబ్దం చేతనం

en: _Preferences
te: అభిరుచులు (_P)

en: _About
te: గురించి (_A)

en: Standard theme
te: ప్రామాణిక అలంకారం

en: Notification Test
te: గమనిక పరీక్ష

en: _Preview
te: ఉపదర్శనం(_P)

en: _Close
te: మూసివేయి (_C)

en: General Options
te: సాధారణ ఐచ్చికలు
