mate-notification-daemon 1.25.1 - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Popup location
th: ตำแหน่งป๊อปอัพ

en: Use Active Monitor
th: ใช้ Active Monitor

en: Current theme
th: ธีมปัจจุบัน

en: _Preferences
th: _ปรับแต่ง

en: _About
th: เ_กี่ยวกับ

en: _Preview
th: ภาพ_ตัวอย่าง

en: _Close
th: ปิ_ด
