mate-notification-daemon 1.25.1 - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: Popup Notifications
uk: Виринні сповіщення

en: Set your popup notification preferences
uk: Налаштувати виринні сповіщення

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;Notification;Theme;
uk: MATE;Сповіщення; Тема;

en: Mate Notification Applet Factory
uk: Фабрика аплету сповіщень Mate

en: Do Not Disturb
uk: Не турбувати

en: Popup location
uk: Розташування виринного вікна

en: Default popup location on the workspace for stack notifications. Allowed values: "top_left","top_right","bottom_left" and "bottom_right"
uk: Типове розташування виринних сповіщень на робочому просторі. Можна розташовувати згори ліворуч, згори праворуч, знизу ліворуч, або знизу праворуч.

en: Use Active Monitor
uk: Використовувати активний монітор

en: Display the notification on the active monitor.
uk: Показувати сповіщення на активному моніторі.

en: Monitor
uk: Монітор

en: Monitor to display the notification. Allowed values: -1 (display on active monitor) and 0 to n - 1 where n is the number of monitors.
uk: Монітор для показу сповіщення. Припустимі значення: -1 (показувати на активному моніторі) й від 0 до n - 1, де n — кількість моніторів.

en: Current theme
uk: Поточна тема

en: The theme used when displaying notifications.
uk: Оздоблення показуваних сповіщень.

en: Sound Enabled
uk: Звук увімкнено

en: Turns on and off sound support for notifications.
uk: Відтворювати чи ні звуковий сигнал при сповіщеннях.

en: Do not disturb
uk: Не турбувати

en: When enabled, notifications are not shown.
uk: Якщо увімкнено, сповіщення не показуються.

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _About
uk: _Про програму

en: About Do Not Disturb
uk: Про режим 'Не турбувати'

en: Copyright © 2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2021 Розробники MATE

en: Activate the do not disturb mode quickly.
uk: Швидко активувати режим "Не турбувати".

en: Notifications Enabled
uk: Увімкнути сповіщення

en: _Do not disturb
uk: _Не турбувати

en: Enable/Disable do-not-disturb mode.
uk: Увімк./Вимк. режим "не турбувати".

en: Slider
uk: Ковзати

en: Standard theme
uk: Типова тема

en: Error initializing libmatenotify
uk: Збій при ініціюванні libmatenotify

en: Notification Test
uk: Перевірити сповіщення

en: Just a test
uk: Просто перевірка

en: Error while displaying notification: %s
uk: Збій при сповіщенні: %s

en: Could not load user interface: %s
uk: Не вдалося завантажити інтерфейс користувача: %s

en: Notification Settings
uk: Налаштування сповіщень

en: _Preview
uk: _Передпрогляд

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Theme:
uk: _Тема:

en: P_osition:
uk: Р_озташування:

en: _Monitor:
uk: _Монітор:

en: Top Left
uk: Згори ліворуч

en: Top Right
uk: Згори праворуч

en: Bottom Left
uk: Знизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Знизу праворуч

en: Enable Do Not Disturb
uk: Увімкнути Не турбувати

en: General Options
uk: Загальні налаштування

en: Exceeded maximum number of notifications
uk: Перевищено щонайбільшу кількість сповіщень

en: %u is not a valid notification ID
uk: %u не є дійсним ідентифікатором

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Notification summary text.
uk: Текст опису сповіщення.

en: Notification body text.
uk: Текст сповіщення.

en: Closes the notification.
uk: Закриває повідомлення.
