mate-notification-daemon 1.25.1 - en to uz translation catalogue (27 entries)

en: Popup location
uz: Chqish joyi

en: Use Active Monitor
uz: Faol Monitordan Foydalanish

en: Display the notification on the active monitor.
uz: Xabarnomani faol monitorda ko'rsatish

en: Current theme
uz: Joriy mavzu

en: The theme used when displaying notifications.
uz: Ogohlantirishlarni ko'rsatish chog'i qo'llaniladigan mavzu

en: Sound Enabled
uz: Ovoz Yoqilgan

en: _Preferences
uz: _Xususiyatlar

en: _About
uz: _Haqida

en: Coco
uz: Koko

en: Slider
uz: Slayder

en: Standard theme
uz: Standart Mavzu

en: Notification Test
uz: Ogohlantirishni Sinash

en: Just a test
uz: Shunchaki sinov

en: Error while displaying notification: %s
uz: Ogohlantirishni ko'rsatishda xato: %s

en: Notification Settings
uz: Ogohlantirish Moslamalari

en: _Preview
uz: _Oldindan ko'rish

en: _Close
uz: _Yopish

en: _Theme:
uz: _ Mavzu:

en: P_osition:
uz: J_oylashuv:

en: Top Left
uz: Yuqori Chap

en: Top Right
uz: Yuqopi O'ng

en: Bottom Left
uz: Quyi Chap

en: Bottom Right
uz: Quyi O'ng

en: General Options
uz: Umumiy Moslamalar

en: Exceeded maximum number of notifications
uz: Ogohlantirishlarning maksimal miqdoridan oshib ketdi

en: %u is not a valid notification ID
uz: %u yaroqli ogohlantirish ID si emas

en: Notification
uz: Ogohlantirish
