mate-panel 1.27.0 - en to fr_CA translation catalogue (12 entries)

en: Locations
fr_CA: Emplacements

en: Edit
fr_CA: Modifier

en: Calendar
fr_CA: Calendrier

en: _Help
fr_CA: _Aide

en: File is not a valid .desktop file
fr_CA: Fichier est pas valide .desktop fichier

en: Main Menu
fr_CA: Menu principal

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
fr_CA: Bureau

en: Computer
fr_CA: Ordinateur

en: Network
fr_CA: Réseau

[ctx: Size]
en: Small
fr_CA: Petit

[ctx: Size]
en: Large
fr_CA: Grand

en: file
fr_CA: fichier
