mate-panel 1.27.0 - en to frp translation catalogue (40 entries)

en: Locations
frp: Luès

en: Edit
frp: Èditar

en: Calendar
frp: Armanac

en: Click to hide month calendar
frp: Clicar pèr recondre l’armanac de mês

en: Click to view month calendar
frp: Clicar pèr montrar l’armanac de mês

en: _Preferences
frp: _Prèfèrences

en: Copy _Time
frp: _Hora de copia

en: Copy _Date
frp: _Data de copia

en: Time _Settings
frp: _Règllâjos d’hora

en: Show wee_k numbers in calendar
frp: Montrar lo numèro de _semana diens l’armanac

en: General
frp: G·ènèrâl

en: Unknown
frp: Enconyu

en: Show week numbers in calendar
frp: Montrar lo numèrô de _semana diens l’armanac

en: If true, show week numbers in the calendar.
frp: Si clicâ, l’armanac vat montrar lo numèrô de semana.

en: If true, expand the list of locations in the calendar window.
frp: Si clicâ, l’armanac vat ètendre la lista de luès diens sa fené‛tra

en: A list of locations to display in the calendar window.
frp: ‘Na lista de luès a montrar diens la fené‛tra de l’armanac.

en: Images
frp: Ìmâges

en: pixels
frp: pixèls

en: File is not a valid .desktop file
frp: Ce fôlyo est pas un fôlyo “.desktop” valido.

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
frp: Vèrsion '%s' de fôlyo desktop pas reconyua

en: Starting %s
frp: Après enrayér %s

en: Application does not accept documents on command line
frp: L’aplicacion accèpte pas de documents en linye de comanda

en: Unrecognized launch option: %d
frp: Opcion d’enrayement inconyua: %d

en: Not a launchable item
frp: Impossîblo d’enrayér l’objèt

en: FILE
frp: FÔLYO

en: Session management options:
frp: Opcions de mènement de sèssion

en: Lock Screen
frp: Blocar l’ècran

en: Separator
frp: Sèparator

en: Application in Terminal
frp: Aplicacions diens un tèrminâl

en: Location
frp: Luè:

en: _Location:
frp: _Luè:

en: Applications
frp: Aplicacions

en: Main Menu
frp: Menu principâl

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
frp: Chaplèta

en: Computer
frp: Ordinator

en: Network
frp: Baranye

en: System
frp: Sistèmo

[ctx: Orientation]
en: Left
frp: Gôche

en: Home Folder
frp: Cartâblo de reçua

en: Search
frp: Chèrchér
