mate-panel 1.27.0 - en to he translation catalogue (378 entries)

en: Locations
he: מקומות

en: Edit
he: עריכה

en: Calendar
he: לוח שנה

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the time in 12-hours format (eg, like * in the US: 8:10 am). The %p expands to am/pm.
en: %l:%M %p
he: %H:%M

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the date. Replace %e with %d if, when * the day of the month as a decimal number is a single digit, * it should begin with a 0 in your locale (e.g. "May 01" * instead of "May  1").
en: %a %b %e
he: %a %d ב%b

en: Click to hide month calendar
he: יש ללחוץ כאן כדי להסתיר את לוח השנה החודשי

en: Click to view month calendar
he: יש ללחוץ כאן כדי לראות לוח שנה חודשי

en: Computer Clock
he: שעון מחשב

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date in the full format (so that people can * copy and paste it elsewhere).
en: %A, %B %d %Y
he: יום %A, ה %d ב%B %Y

en: Set System Time...
he: הגדרת שעת המערכת...

en: Set System Time
he: הגדרת שעת המערכת

en: Failed to set the system time
he: הגדרת שעת המערכת נכשלה

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _Help
he: ע_זרה

en: _About
he: על _אודות

en: Copy _Time
he: העתקת ה_שעה

en: Copy _Date
he: העתקת ה_תאריך

en: Ad_just Date & Time
he: _כיוון תאריך ושעה

en: Choose Location
he: בחירת מיקום

en: Edit Location
he: עריכת המיקום

en: City Name
he: שם העיר

en: City Time Zone
he: איזור הזמן של העיר

en: Clock
he: שעון

en: The Clock displays the current time and date
he: השעון מציג את הזמן והתאריך הנוכחיים

en: Time & Date
he: שעה ותאריך

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Set System Time
he: _הגדרת שעת המערכת

en: _Time:
he: _שעה:

en: Current Time:
he: זמן נוכחי:

en: Clock Preferences
he: העדפות שעון

en: Time _Settings
he: _הגדרות שעה

en: _Close
he: _סגור

en: Clock Format
he: מבנה השעון

en: _12 hour format
he: תצורת 12 _שעות

en: _24 hour format
he: תצורת 24 ש_עות

en: Panel Display
he: תצוגת לוח

en: Show the _date
he: הצגת ה_תאריך

en: Show seco_nds
he: הצגת השנ_יות

en: Show _weather
he: הצגת מ_זג האוויר

en: Show _temperature
he: הצגת ה_טמפרטורה

en: General
he: כללי

en: _Add
he: הו_ספה

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Remove
he: ה_סרה

en: Display
he: תצוגה

en: _Visibility unit:
he: יחידת _ראות:

en: _Pressure unit:
he: יחידת _לחץ אויר:

en: _Wind speed unit:
he: יחידת מהירות ה_רוח:

en: _Temperature unit:
he: יחידת _טמפרטורה:

en: Weather
he: מזג אויר

en: East
he: מזרח

en: West
he: מערב

en: North
he: צפון

en: South
he: דרום

en: _OK
he: _אישור

note: Languages that have a single word that translates as either "state" or "province" should use that instead of "region".
en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
he: <small>נא להזין שם של עיר, אזור או מדינה ואז לבחור בהתאמה מהחלונית.</small>

en: _Timezone:
he: איזור _זמן:

en: _Location Name:
he: שם ה_מיקום:

en: <i>(optional)</i>
he: (רשות)

en: L_ongitude:
he: קו _אורך:

en: L_atitude:
he: קו _רוחב:

en: Failed to set the system timezone
he: הגדרת איזור הזמן במערכת נכשלה

en: <small>Set...</small>
he: <small>הגדרה...</small>

en: <small>Set</small>
he: <small>הגדרה</small>

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
he: הגדרת המיקום כאזור הזמן הנוכחי עבור מחשב זה

en: Unknown
he: לא ידוע

note: Translators: The two strings are temperatures.
en: %s, feels like %s
he: ‏%s, מרגיש כמו %s

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
he: זריחה: %s \ שקיעה: %s

en: Could not display help document '%s'
he: לא ניתן להציג את מסמך העזרה '%s'

en: Error displaying help document
he: שגיאה בהצגת מסמך העזרה

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
he: אזהרה:  הפקודה נראית כמשהו שהוא באמת שימושי.
    כיוון שזהו יישומון בלתי שימושי, ייתכן שלא תרצה לעשות זאת.
    אנו ממליצים לך בחום נגד השימוש ב %s לכל דבר
    שעשוי להפוך את היישומון הזה ל„מעשי“ או שימושי.

en: Images
he: תמונות

en: %s the Fish
he: %s הדג

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. Anybody found using it should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
he: ל־%s אין שימוש כלל. זה רק תופס מקום על הדיסק וזמן הידור, ואם זה נטען זה גם תופס מקום על הלוח ועל הזיכרון. אם מישהו נמצא משתמש בישומון הזה, הוא צריך להישלח מיידית לייעוץ פסיכולוגי.

en: (with minor help from George)
he: (עם מעט עזרה מג׳ורג׳)

en: Fish
he: דג

en: %s the Fish, a contemporary oracle
he: %s הדג, נביא מודרני

en: Unable to locate the command to execute
he: לא ניתן לאתר את הפקודה להרצה

en: %s the Fish Says:
he: %s הדג אומר:

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
he: לא ניתן לקרוא את הפלט מהפקודה
    
    פרטים: %s

en: _Speak again
he: _דיבור חוזר

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
he: הפקודה המוגדרת לא עובדת, והוחלפה ב: %s

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
he: לא ניתן להפעיל את '%s'
    
    פרטים: %s

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
he: לא ניתן לקרוא מ '%s'
    
    פרטים: %s

en: The water needs changing
he: צריך להחליף את המים

en: Look at today's date!
he: תסתכל על התאריך של היום!

en: %s the Fish, the fortune teller
he: %s הדג, מגלה העתידות

en: Fish Preferences
he: העדפות הדג

en: _Name of fish:
he: _שם הדג:

en: Co_mmand to run when clicked:
he: _פקודה להפעלה כאשר נלחץ:

en: Animation
he: הנפשה

en: _File:
he: _קובץ:

en: Select an animation
he: בחירת הנפשה

en: _Total frames in animation:
he: _סך כל השקופיות בהנפשה:

en: _Pause per frame:
he: ה_פסקה לכל שקופית:

en: frames
he: שקופיות

en: seconds
he: שניות

en: _Rotate on vertical panels
he: _סיבוב בלוחות אנכיים

en: From Whence That Stupid Fish Came
he: משם הגיע הדג הדבילי הזה

en: Notification Area
he: איזור הדיווחים

en: Panel Notification Area
he: אזור ההתראות בלוח

en: pixels
he: פיקסלים

en: Show windows from all workspaces
he: הצגת חלונות מכל סביבות העבודה

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
he: מפתח זה מציין כמה שורות (לסידור אופקי) או עמודות (לסידור אנכי) בהן מחליף סביבות העבודה מציג את סביבות העבודה. מפתח זה רלוונטי רק אם המפתח display_all_workspaces הוא אמת.

en: Window Selector
he: בוחר חלונות

en: Workspace Switcher
he: מחליף סביבות עבודה

en: Window List
he: רשימת חלונות

en: Show Desktop
he: הצגת שולחן העבודה

en: Hide application windows and show the desktop
he: הסתרת חלונות היישומים והצגת שולחן העבודה

en: Failed to load %s: %s
he: שגיאה בטעינת %s: %s

en: Icon not found
he: הסמל לא נמצא

en: Click here to restore hidden windows.
he: יש ללחוץ כאן כדי להחזיר חלונות מוסתרים.

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
he: יש ללחוץ כאן כדי להסתיר את כל החלונות ולהציג את שולחן העבודה.

en: Show Desktop Button
he: לחצן הצגת שולחן העבודה

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
he: כפתור זה מאפשר להסתיר את כל החלונות ולהציג את שולחן העבודה.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
he: מנהל החלונות שלך לא תומך בכפתור הצג את שולחן העבודה, או שאינך משתמש במנהל חלונות.

en: _System Monitor
he: _צג המערכת

en: The Window List shows a list of all windows in a set of buttons and lets you browse them.
he: רשימת החלונות מציגה רשימה של כל החלונות כאוסף כפתורים ומאפשרת לדפדף בהם.

en: Window List Preferences
he: העדפות רשימת חלונות

en: Window Grouping
he: קיבוץ חלונות

en: _Never group windows
he: _לעולם אין לקבץ חלונות

en: Group windows when _space is limited
he: קיבוץ חלונות כשה_מיקום מוגבל

en: _Always group windows
he: _תמיד יש לקבץ חלונות

en: Behaviour
he: התנהגות

en: Window List Content
he: תוכן רשימת חלונות

en: Sh_ow windows from current workspace
he: ה_צגת חלונות מסביבת העבודה הנוכחית

en: Show windows from a_ll workspaces
he: הצג חלונות מ_כל סביבות העבודה

en: Restoring Minimized Windows
he: החזרת חלונות ממוזערים

en: Restore to current _workspace
he: החזרה ל_סביבת העבודה הנוכחית

en: Restore to na_tive workspace
he: החזרה לסביבת העבודה ה_מקורית

en: Workspaces
he: סביבות עבודה

en: The Window Selector shows a list of all windows in a menu and lets you browse them.
he: בוחר החלונות מציג רשימה של כל החלונות בתפריט ומאפשר לדפדף בהם.

en: rows
he: שורות

en: columns
he: עמודות

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
he: מחליף סביבות העבודה מציג גרסה מוקטנת של סביבות העבודה בהן מצויים החלונות שלך.

en: Workspace Switcher Preferences
he: העדפות מחליף סביבות עבודה

en: Show _only the current workspace
he: הצגת סביבת העבודה הנוכחית _בלבד

en: Show _all workspaces in:
he: הצגת _כל סביבות העבודה ב:

en: Switcher
he: מחליף

en: Number of _workspaces:
he: מספר _סביבות העבודה:

en: Workspace na_mes:
he: _שמות סביבות עבודה:

en: Workspace Names
he: שמות סביבות עבודה

en: Show workspace _names in switcher
he: הצגת _שמות סביבות עבודה במחליף

en: Default panel layout
he: פריסת לוח ברירת המחדל

en: Confirm panel removal
he: אישור מחיקת לוח

en: Show icon
he: הצג סמל

en: Panel object type
he: סוג אובייקט לוח

en: Applet IID
he: ה־IID של היישומון

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
he: אם אמת, הגדרת menu_path  תהיה בשימוש כנתיב ממנו תכני התפריט יבנו. אם שקר, יתעלמו מהגדרת menu_path. מפתח זה רלוונטי רק אם מפתח object_type הוא "menu-object".

en: Action button type
he: סוג כפתור פעולה

en: Name to identify panel
he: שם לזיהוי הלוח

en: Expand to occupy entire screen width
he: הרחבה למילוי כל רוחב המסך

en: Panel size
he: גודל לוח

en: Center panel on x-axis
he: מרכוז הלוח על ציר X

en: Center panel on y-axis
he: מרכוז הלוח על ציר Y

en: Automatically hide panel into corner
he: הסתרה אוטומטית של הלוח לפינה

en: Enable hide buttons
he: הצגת כפתורי הסתרה

en: Enable arrows on hide buttons
he: הצגת חצים על כפתורי ההסתרה

en: Animation speed
he: מהירות הנפשה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Background color opacity
he: אטימות צבע הרקע

en: Fit image to panel
he: התאמת התמונה ללוח

en: File is not a valid .desktop file
he: הקובץ אינו קובץ ‎.desktop תקני

en: Starting %s
he: מפעיל %s

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
he: לא ניתן להעביר כתובת מסמך לכניסת שולחן עבודה 'Type=Link'

en: Specify file containing saved configuration
he: הגדר קובץ המכיל הגדרות שמורות

en: FILE
he: קובץ

en: Specify session management ID
he: הגדר מס"ד ניהול עבור ה-Session

en: ID
he: מספר סידורי

en: _Open
he: _פתח

en: Error
he: שגיאה

en: Choose an icon
he: נא לבחור בסמל

en: Could not launch '%s'
he: לא ניתן להפעיל את '%s'

en: Could not launch application
he: לא ניתן להפעיל את היישום

en: Could not open location '%s'
he: לא ניתן לפתוח את המיקום '%s'

en: No application to handle search folders is installed.
he: לא מותקן יישום לטיפול בתיקיות חיפוש.

en: _Remove From Panel
he: _הסרה מהלוח

en: _Move
he: _הזז

en: Loc_k To Panel
he: _נעילה אל הלוח

en: Cannot find an empty spot
he: לא ניתן למצוא מיקום פנוי

en: Drawer
he: מגירה

en: _Add to Drawer...
he: _הוספה למגירה

en: _Properties
he: מ_אפיינים

en: Create Launcher
he: יצירת משגר

en: Directory Properties
he: מאפייני תיקייה

en: Launcher Properties
he: מאפייני משגר

en: Panel
he: לוח

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
he: שיגור יישומים אחרים וספק שירותים לניהול חלונות, הצגת השעה, וכו׳.

en: Could not show this URL
he: לא ניתן להציג את כתובת זו

en: No URL was specified.
he: לא צוינה כתובת.

en: Could not use dropped item
he: לא ניתן להשתמש בפריט שהושלך

en: No URI provided for panel launcher desktop file
he: לא סופקה כתובת לקובץ שולחן העבודה של משגר הלוח

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
he: לא ניתן לפתוח את קובץ שולחן העבודה %s למשגר הלוח %s%s

en: _Launch
he: ה_פעלה

en: Key %s is not set, cannot load launcher
he: המפתח %s לא נקבע, לא ניתן לטעון את המשגר

en: Could not save launcher
he: לא ניתן לשמור משגר

en: Replace a currently running panel
he: החלפת הלוח הפעיל כעת

en: Reset the panel configuration to default
he: איפוס תצורת הלוח לבררת המחדל

en: Add this launcher to _panel
he: הוספת משגר זה ל_לוח

en: Add this launcher to _desktop
he: הוספת משגר זה ל_שולחן עבודה

en: _Entire menu
he: התפריט השלם

en: Add this as _drawer to panel
he: הוספת זאת כ_מגירה ללוח

en: Add this as _menu to panel
he: הוספת זאת כ_תפריט ללוח

en: _Activate Screensaver
he: _הפעלת שומר המסך

en: _Lock Screen
he: _נעילת המסך

en: Could not connect to server
he: לא ניתן להתחבר לשרת

en: Lock Screen
he: מסך נעילה

en: Protect your computer from unauthorized use
he: הגנה על מחשבך משימוש לא מאושר

en: Log Out...
he: ניתוק...

en: Log out of this session to log in as a different user
he: ניתוק תצורת הפעלה זו כדי להתחבר כמשתמש אחר

en: Run Application...
he: הפעלת יישום...

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
he: הפעלת יישום על ידי כתיבת פקודה או בחירתו מרשימה

en: Search for Files...
he: חיפוש קבצים...

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
he: איתור מסמכים ותיקיות במחשב זה על פי שם או תוכן

en: Force Quit
he: אילוץ יציאה

en: Force a misbehaving application to quit
he: אילוץ סיום של יישום סורר

en: Connect to Server...
he: התחברות לשרת...

en: Connect to a remote computer or shared disk
he: התחברות למחשב מרוחק או כונן משותף

en: Shut Down...
he: כיבוי...

en: Shut down the computer
he: כיבוי המחשב

en: Custom Application Launcher
he: משגר יישומים מותאם אישית

en: Create a new launcher
he: יצירת משגר חדש

en: Application Launcher...
he: משגר יישום...

en: Copy a launcher from the applications menu
he: העתקת משגר מתפריט היישומים

en: Separator
he: מפריד

en: A separator to organize the panel items
he: קו מפריד לארגון הפריטים בלוח

en: A pop out drawer to store other items in
he: מגירה נשלפת לאחסון פריטים

en: (empty)
he: (ריק)

en: Find an _item to add to "%s":
he: חיפוש _פריט להוספה ל־"%s":

en: Add to Drawer
he: הוספה למגירה

en: Find an _item to add to the drawer:
he: חיפוש _פריט כדי להוסיף למגירה:

en: Add to Panel
he: הוספה ללוח

en: Find an _item to add to the panel:
he: חיפוש _פריט כדי להוסיף ללוח:

en: _Back
he: _אחורה

en: "%s" has quit unexpectedly
he: "%s" הסתיים באופן בלתי צפוי

en: Panel object has quit unexpectedly
he: אובייקט הלוח הסתיים באופן בלתי צפוי

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
he: אם תטען מחדש את אובייקט הלוח, הוא יחזור אוטומטית למקומו בלוח.

en: _Don't Reload
he: _לא לרענן

en: _Reload
he: _טעינה מחדש

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
he: הלוח נתקל בתקלה בזמן טעינת "%s".

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
he: האם ברצונך למחוק יישומון זה מהגדרותיך?

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: The MATE Panel
he: הלוח של MATE

en: This program is responsible for launching other applications and provides useful utilities.
he: תכנית זו אחראית על הפעלת יישומים אחרים ומספקת שירותים שימושיים.

en: About the MATE Panel
he: על אודות הלוח של MATE

en: Cannot delete this panel
he: לא ניתן למחוק את לוח זה

en: You must always have at least one panel.
he: חייב להיות לפחות לוח אחד.

en: _Reset Panels
he: _איפוס לוחות

en: _Reset All Panels
he: _איפוס כל הלוחות

en: _Delete This Panel
he: _מחיקת לוח זה

en: _New Panel
he: לוח _חדש

en: A_bout Panels
he: _על אודות הלוחות

en: Application
he: יישום

en: Application in Terminal
he: יישום במסוף

en: Location
he: מיקום

en: Choose an application...
he: בחירת יישום...

en: Choose a file...
he: בחירת קובץ...

en: Comm_and:
he: _פקודה:

en: _Location:
he: מי_קום:

en: The name of the launcher is not set.
he: שם המשגר לא נקבע.

en: Could not save directory properties
he: לא ניתן לשמור העדפות תיקייה

en: The name of the directory is not set.
he: שם התיקייה לא נקבע.

en: The command of the launcher is not set.
he: הפקודה של המשגר לא נקבעה.

en: The location of the launcher is not set.
he: המיקום של המשגר לא נקבע.

en: _Revert
he: _החזר

en: _Type:
he: _סוג:

en: _Name:
he: _שם:

en: Co_mment:
he: הע_רה:

en: _Browse...
he: _עיון...

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
he: עליך ללחוץ על חלון כדי להכריח את היישום לסיים. לביטול יש ללחוץ על <ESC>.

en: Force this application to exit?
he: לאלץ יישום זה להיסגר?

en: If you choose to force an application to exit, unsaved changes in any open documents in it might get lost.
he: אם בחירתך תהיה להכריח יישום לצאת, שינויים שלא נשמרו בכל המסמכים הפתוחים עלולים ללכת לאיבוד.

en: Browse and run installed applications
he: עיון בין היישומים המותקנים והפעלתם

en: Access documents, folders and network places
he: גישה למסמכים, תיקיות ומקומות ברשת

en: Change desktop appearance and behavior, get help, or log out
he: שינוי ההתנהגות או המראה של שולחן העבודה, קבלת עזרה או ניתוק

en: Applications
he: יישומים

en: _Edit Menus
he: _ערוך תפריטים

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Bookmarks
he: סימניות

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
he: פתיחת '%s'

en: Unable to scan %s for media changes
he: לא ניתן לסרוק את %s אחר שינויים במדיה

en: Rescan %s
he: רענן %s

en: Unable to mount %s
he: לא ניתן לעגון את %s

en: Mount %s
he: עגינת %s

en: Removable Media
he: מדיה נשלפת

en: Network Places
he: מקומות ברשת

en: Open your personal folder
he: פתח את התיקייה האישית שלך

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Open the contents of your desktop in a folder
he: פתיחת תוכן שולחן העבודה בתיקייה

en: Computer
he: מחשב

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
he: עיין בכל הדיסקים המקומיים והמרוחקים, ובתיקיות הניתנות לגישה אליהן ממחשב זה

en: Network
he: רשת

en: Browse bookmarked and local network locations
he: עיין במקומות רשת מקומיים ומרוחקים שנשמרו

en: Places
he: מקומות

en: System
he: מערכת

[ctx: panel:showusername]
note: Translators: translate "1" (msgctxt: "panel:showusername") to anything * but "1" if "Log Out %s" doesn't make any sense in your * language (where %s is a username).
en: 1
he: 0

[ctx: Orientation]
en: Top
he: למעלה

[ctx: Orientation]
en: Bottom
he: למטה

[ctx: Orientation]
en: Left
he: שמאלה

[ctx: Orientation]
en: Right
he: ימינה

en: Drawer Properties
he: מאפייני מגירה

en: Panel Properties
he: מאפייני לוח

en: Some of these properties are locked down
he: חלק ממאפיינים אלו נעולים

en: _Icon:
he: _סמל:

en: _Orientation:
he: _ישור:

en: _Size:
he: _גודל:

en: E_xpand
he: ה_רחבה

en: _Autohide
he: _הסתרה אוטומטית

en: Show hide _buttons
he: הצגת _כפתורי הסתרה

en: Arro_ws on hide buttons
he: _חצים על כפתורי ההסתרה

en: _None (use system theme)
he: _ללא (שימוש בערכת העיצוב של המערכת)

en: Solid c_olor
he: צ_בע מלא

en: Pick a color
he: יש לבחור צבע

en: <small>Transparent</small>
he: <small>שקוף</small>

en: <small>Opaque</small>
he: <small>אטום</small>

en: Co_lor:
he: _צבע:

en: S_tyle:
he: _סגנון:

en: Background _image:
he: _תמונת רקע:

en: Select background
he: בחירת רקע

en: Background
he: תמונת רקע

en: Image Background Details
he: פרטי רקע תמונה

en: _Tile
he: _פריסה

en: _Scale
he: _קנה מידה

en: St_retch
he: _מתיחה

en: Rotate image when panel is _vertical
he: סיבוב התמונה כאשר הלוח _אנכי

en: Could not open recently used document "%s"
he: לא ניתן לפתוח מסמך שהיה בשימוש לאחרונה: "%s"

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
he: אירעה שגיאה לא ידועה בזמן ניסיון לפתיחת "%s".

en: Clear the Recent Documents list?
he: האם לנקות את רשימת מסמכים אחרונים?

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
he: ניקוי רשימת מסמכים אחרונים יביא לניקוי:
    • כל הפריטים מתפריט מקומות ← מסמכים אחרונים.
    • כל הפריטים מרשימת מסמכים אחרונים של כל הישומים.

en: Clear Recent Documents
he: פינוי המסמכים האחרונים

en: Recent Documents
he: מסמכים אחרונים

en: Clear Recent Documents...
he: פינוי המסמכים האחרונים...

en: Clear all items from the recent documents list
he: פינוי כל הפריטים מרשימת המסמכים האחרונים

en: Could not run command '%s'
he: לא ניתן להפעיל את הפקודה '%s'

en: Could not convert '%s' from UTF-8
he: לא ניתן להמיר את '%s' מ־UTF-8

en: Choose a file to append to the command...
he: נא לבחור קובץ לצירוף לפקודה...

en: Select an application to view its description.
he: יש לבחור ביישום כדי לראות את תיאורו.

en: Will run command: '%s'
he: יפעיל את הפקודה: '%s'

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
he: לרשימת הכתובות אשר הושלכה על תיבת הדו־שיח היתה תבנית שגויה (%d) או אורך שגוי (%d)

en: Run Application
he: הפעלת יישום

en: _Run
he: _הפעלה

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
he: יש ללחוץ על כפתור זה כדי להפעיל את היישום הנבחר או את הפקודה אשר בשדה ערך הפקודה.

en: Command icon
he: סמל הפקודה

en: The icon of the command to be run.
he: הסמל של הפקודה להפעלה.

en: Run in _terminal
he: הפעלה _במסוף

en: Select this box to run the command in a terminal window.
he: יש לבחור בתיבה זו כדי להפעיל את הפקודה בחלון מסוף.

en: Run with _file...
he: הפעלה עם _קובץ...

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
he: יש ללחוץ על כפתור זה כדי לחפש אחר קובץ ששמו יצורף למחרוזת הפקודה.

en: List of known applications
he: רשימה של יישומים ידועים

en: Show list of known _applications
he: הצגת רשימה של _יישומים ידועים

en: _Force quit
he: _אילוץ יציאה

en: C_lear
he: _פינוי

en: D_on't Delete
he: _אין למחוק

en: Specify an applet IID to load
he: נא לציין את IID היישומון לטעינה

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
he: ציין את הגודל ההתחלתי של הישומון (xx-small, medium, large וכו׳)

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
he: נא לציין את היישור ההתחלתי של היישומון (למעלה, למטה, שמאלה או ימינה)

[ctx: Size]
en: XX Small
he: קטן במיוחד

[ctx: Size]
en: X Small
he: קטן מאד

[ctx: Size]
en: Small
he: קטן

[ctx: Size]
en: Medium
he: בינוני

[ctx: Size]
en: Large
he: גדול

[ctx: Size]
en: X Large
he: גדול מאוד

[ctx: Size]
en: XX Large
he: גדול במיוחד

en: Failed to load applet %s
he: טעינת היישומון %s נכשלה

note: This is an utility to easily test various applets
en: Test applet utility
he: תכנית בדיקת יישומונים

en: _Applet:
he: _יישומון:

en: Hide Panel
he: הסתרת לוח

en: Icon '%s' not found
he: הסמל "%s" לא נמצא

en: Could not execute '%s'
he: לא ניתן להפעיל את '%s'

en: file
he: קובץ

en: Home Folder
he: תיקיית הבית

note: Translators: this is the same string as the one found in * caja
en: File System
he: מערכת קבצים

en: Search
he: חיפוש

en: Open URL: %s
he: פתיחת הכתובת: %s

en: Delete this drawer?
he: האם למחוק מגירה זו?

en: When a drawer is deleted, the drawer and its
    settings are lost.
he: כאשר מגירה נמחקת, המגירה והגדרותיה נאבדים.

en: Delete this panel?
he: האם למחוק לוח זה?

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
he: כאשר לוח נמחק, הלוח והגדרותיו הולכים לאיבוד.
